Сьогодні: середа, 29 червня 2016  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Чи підтримуєте Ви Закон України "Про добровільне об’єднання громад"?
Проголосувало: 34 Наявність проблем, що заважають ефективній роботі дозвільного характеру?  » Чи є корупція в системі отримання документів дозвільного характеру через ЄДО?  » Задоволені Ви графіком роботи ЄДО?  » Чи задоволені Ви роботою адміністратора ЄДО?  » Чи звертались Ви в дозвільні органи поза єдиним дозвільним офісом після звернення до ЄДО?  » Як часто Ви звертаєтесь до єдиного дозвільного офісу(ЄДО) для отримання дозвільного документу?  » Чи виникають проблеми в ході проведення перевірок органами державного контролю?  » Яким чином змінилась кількість перевірок суб'єктів підприємництва контролюючими органами в 2009 році у порівнянні з 2008 роком?  »
Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Новоайдарська РДАДіяльність РДАСоціальна сфера
Освіта та наука

В 2014-2015 навчальному році у 18 загальноосвітніх навчальних закладах району навчалося 2852 учні, із них 447 переселенців.   

         Мережа в 2015-2016 навчальному році складає 18 загальноосвітніх навчальних закладів, в яких навчається 2079 учнів та 22 вихованці в дошкільному підрозділі навчально-виховних комплексів. Дітей-переселенців в школах району станом на 01 вересня 2015р. – 107.

Мережа дошкільних навчальних закладів району складає 21 заклад, з них  функціонує 15, всі вони включені до Єдиного державного реєстру як юридичні особи та є комунальною власністю територіальних громад району, 1 дошкільний навчальний заклад знаходиться на реконструкції, 5 дошкільних навчальних закладів призупинені.

         Різними формами дошкільної освіти охоплено 773 дитини (по місту - 437, по селу – 181), а саме:  дітей, що відвідують ДНЗ з повним режимом перебування 476, 120 дітей – з короткотривалим режимом перебування, 160 дітей охоплені соціально-педагогічним патронатом. В Штормівській ЗОШ (дитячий садок знаходиться на капітальному ремонті) , Гречишкінській ЗОШ (на території знаходиться сезонний дитячий садок) організовані групи по підготовці дітей 5-ти річного віку до школи, в них виховується 12 дітей. Серед контингенту вихованців, що відвідують ДНЗ, 17 дітей із зони АТО.

З метою раціонального і економічно  використання бюджетних коштів відділ освіти прийняв наступні заходи:

- створено другий шкільний навчальний округ, куди увійшли Олексіївська школа-гімназія, Михайлюківська ЗОШ, НВК Вовкодаївська ЗОШ - ДНЗ, Дмитрівська ЗОШ, сільські бібліотеки.

- Згідно розпорядження керівника районної військово-цивільної адміністрації від 25.06.2015 №223 «Про створення та реорганізацію навчальних закладів району шляхом злиття» проведено реорганізацію в Смолянинівській, Новоохтирській, Дмитрівській, Кримській ЗОШ з метою створення навчально-виховних комплексів загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад. ДНЗ «Зірочка», «Веселка», «Джерельце», «Барвінок» ліквідовані (з 01 по 04 лютого 2016 р.).

На виконання Указу Президента України від 12.06.2015 № 334/2015 «Про заходи щодо поліпшення національно-патріотичного виховання дітей та молоді», з метою виховання юних патріотів України, національної гідності, здорового способу життя  в районі в жовтні 2015р. запроваджено роботу дитячо-юнацької військово-патріотичної організації «Сокіл» («Джура»).

Згідно ст. 21 Закону України «Про загальну середню освіту», ст. 53 Закону України «Про освіту»   в 2014-2015 навчальному році відділ освіти забезпечував підвезення  510 учнів та 17 вчителів, в 2015-2016 н.р. 13 автобусами підвозяться 493 учні та 15 вчителів. Всі автобуси забезпечені ПММ.

         Основна проблема цього напрямку - не вистачає 1 автобуса на маршрут по с. Райгородка.

          Всього фонд шкільної літератури нараховує в 2015р. – 211747 шт. Учні 4, 7 класів тільки частково забезпечені підручниками.

У 2015р. із 148 випускників 11-х класів (у 2014р.-118) зовнішнє незалежне оцінювання пройшли 146 дітей.  32 дитини з окупованих територій отримали повну загальну середню освіту в школах району і також пройшли ЗНО. Найкращі результати по ЗНО показали учні Смолянинівської ЗОШ.

Забезпеченість загальноосвітніх шкіл комп’ютерною технікою – 100 %.

З обласного бюджету виділено 412,187 тис.грн. та придбанно 2 комп’ютерних класів для Трьохізбенської і Кримської ЗОШ. До мережі Інтернет підключені всі загальноосвітні школи – 100 %, але часто виникають проблеми з Інтернетом в с.Кримське (Кримська ЗОШ). Придбано клас фізики для Смолянинівської ЗОШ на 217,050 тис.грн.

         Безкоштовне харчування організовано у всіх 18 загальноосвітніх навчальних закладах.  

З 01 квітня 2015р. в Гречишкінській ЗОШ було відкрито шкільну їдальню та організовано гаряче харчування, яким охоплено 61 дитина.

Планується збільшення кількості шкільних їдалень (Смолянинівська, Новоохтирська ЗОШ). Вартість харчування : 5,00 грн за рахунок субвенції. За допомогою коштів Щастинської міської ради закуплено обладнання для шкільних їдалень Щастинської ЗОШ №1 ім.К.Кутового, Щастинської ЗОШ №2 по 119 тис. грн. на кожну школу. Також  придбано  для цих шкіл посуд. Розпочато в листопаді 2015р. гаряче харчування в Кримській ЗОШ.

Для Гречишкінської, Трьохізбенської ЗОШ придбано по 2 вугільні котли.  

Проведено капітальний ремонт Чабанівської ЗОШ. Замінено покрівлю даху, вікна на пластикові, зроблено ремонт підлоги.

В Новоайдарській школі-гімназії проведено капітальний ремонт підлоги  на І та ІІ поверхах двоповерхової будівлі школи-гімназії.  

Відремонтовано дах, замінено вікна на пластикові в Дмитрівській, Кримській ЗОШ, Щастинській  ЗОШ I-III ст. №1 ім. Констянтина Кутового, Щастинській ЗОШ I-III ст. №2, НВК Вовкодаївська ЗОШ І-ІІ ступенів-ДНЗ.

Є потреба у капітальному ремонті будівлі Новоохтирської, Гречишкінської, Михайлюківської  ЗОШ у 2016р.

 Основні пріоритети:

1.Покращення  якості освіти.

2.Створення максимально сприятливих умов для навчання і виховання учнів.

Основні завдання:

1.Впровадження нового Державного стандарту початкової та загальної середньої освіти.

2. Впровадження Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді.

3. Організація гарячого харчування в Смолянинівській, Новоохтирській ЗОШ.

На території району у 2012-2013 навчальному році функціонує:

15 загальноосвітніх навчальних закладів (2 - навчально-виховних комплекси школа-гімназія,

                                                                             11 - загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів,

                                                                              2 - загальноосвітніх школи І-ІІ ступенів )

2 позашкільних заклади ( Центр дитячої творчості та Дитячо-юнацька спортивна школа)

13 дошкільних навчальних закладів: 5-постійних дитячих садка повного дня (2-смт.Новоайдар, 1-с.Олексіївка, 1-с.Михайлюки, 1-с.Райгородка)

                                                                  2-сезонний дитячий садок (с. Гречишкино, с. Чабанівка)

                                                                  6-постіхних дитячих садка з тимчасовим перебуванням дітей (с.Денежникове, с.Бахмутівка, с.Новоохтирка, с.Смолянинове,

                                                                  с.Вовкодаєве, с.Дмитрівка)

В районі функціонує професійний аграрний ліцей та Новоайдарський обласний учбово-реабілітаційний центр

                                                                      

 

 

||
Новоайдарська районна державна адміністрація
93500, Україна, смт. Новоайдар, вул. Незалежності, 2
Тел./факс (06445) 9-40-38
Веб-сайт: http://ndar.loga.gov.ua
E-mail: rgana@ukrpost.ua
У разі використання матеріалів сайту посилання на ndar.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Новоайдарська РДА