Про центр

  

 

Центр надання адміністративних послуг при Новоайдарській  районній державній адміністрації  здійснює діяльність з 31 грудня 2013 року на виконання Закону України «Про адміністративні послуги» від 06.09.2012 № 5203-VI. Центр створено з метою врегулювання відносин, пов’язаних зі створенням доступних та зручних умов для реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб щодо отримання адміністративних послуг.

   Основними завданнями Центру є: організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень; спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання; забезпечення інформування суб’єктів звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг, що надаються суб`єктами надання адміністративних послуг через Центр.

   Місцезнаходження Центру: 93500 Луганська обл., смт. Новоайдар, вул. Центральна, 28А. Будівля в якій знаходиться Центр надання адміністративних послуг перебуває у комунальній власності Новоайдарської районної ради, загальна площа першого поверху складає 136,5 кв. м. з яких 57 кв. м – відкрита частина. Центр знаходиться в центрі селища Новоайдар. Поряд з будівлею центру заходяться зупинки громадського транспорту, поруч розташовані відділення банків. Для осіб з обмеженими можливостями вхід до приміщення  облаштовано пандусом.  Приміщення оснащене охоронною та пожежною сигналізацією, на вікнах – залізні захисні ролети.

   У рамках програми ПРООН «Відновлення і розбудова миру» та за фінансової підтримки Європейського Союзу та Новоайдарської районної ради проведено реконструкцію громадського будинку під центр надання адміністративних послуг, здійснено оснащення центру усім необхідним для надання населенню якісних адміністративних послуг. За фінансової підтримки ЄС ПРООН придбано меблі для 10 робочих місць та 9 комплектів комп’ютерної техніки, а також облаштувано зону очікування, зону для обробки документів, побутові приміщення для персоналу.

   Для полегшення доступу  особам  з вадами зору  прокладено  тактильну плитку та  виготовлені інформаційні таблички зі шрифтом Брайля, для людей з обмеженими можливостями санітарну кімнату обладнано поручнями. Крім того, встановлено дитячий майданчик, електронну чергу та інформаційний кіоск, упорядковано прилеглу територію.

   На сьогоднішній день через Центр надається 98 адміністративних  послуг, а саме: 10 – послуги відділу містобудування та архітектури; 12– послуги Держгеокадастру; 44 – послуги Головного територіального управління юстиції; 21 – послуги відділу надання адміністративних послуг з державної реєстрації бізнесу; 9 – послуги з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно; 1 – послуга ДСНС у Луганській області, 1 – послуга ДМС (вклеювання фотокартки до паспорту по досягненні громадянином 25- та 45-річного віку).

   Організація надання адміністративних послуг у Центрі здійснюється адміністраторами та державними реєстраторами юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та державними реєстраторами прав на нерухоме майно.

   Робота Центру розрахована на зручність, починаючи з холу і закінчуючи безпосередньо організацією надання необхідної послуги.  В Центрі розташовані стенди з інформацією про послуги та перелік необхідних для їх одержання  документів. В центрі можна отримати консультацію з різних питань, які відносяться до компетенції райдержадміністрації, територіальних органів державної виконавчої влади, подати документи на отримання адміністративних послуг.  В Центрі надання адміністративних послуг створені умови для швидкого вирішення  проблем громадян, скорочення та спрощення процедур отримання ними усіх необхідних документів, унеможливлення будь-яких корупційних дій з боку посадових осіб адміністративних органів. Основними принципами в роботі з відвідувачами в Центрі є ввічливе ставлення до кожного відвідувача, розуміння проблем, з якими звертаються  відвідувачі, прагнення максимально швидко знайти їх рішення.

 

 

   Контакти

Поштова адреса  Центру: 93500, Луганська область, смт. Новоайдар, вул. Центральна, 28А

    Контактний телефон/факс: (06445) 9-48-77, (06445) 9-27- 51

   

Електронна пошта: cnapnaydar@ukr.net

 

 

Графік роботи

   Центру надання адміністративних послуг у Новоайдарському районі

   Понеділок, вівторок

   8.00 - 17.00

   Середа

   8.00 - 20.00

   Четвер

   8.00 -17.00

   П’ятниця

   8.00 - 16.00

   Без перерви на обід, вихідні дні – субота та неділя

 

   Час прийому суб’єктів звернення:

   Понеділок, вівторок

   8.30 - 15.30

   Середа

   9.00 - 20.00

   Четвер

   8.30 -15.30

   П’ятниця

   8.30 - 15.30

   Без перерви на обід, вихідні дні – субота та неділя

 

 

Керівник ЦНАПу:

начальник відділу – адміністратор відділу «Центр надання адміністративних послуг» Новоайдарської райдержадміністрації Наталія Бойко

 

Платні послуги ЦНАПу можливо сплатити в наступних найближчих до нас фінансових установах:

Відділення ПАТ "Ощадбанк" - філія , вул. Банківська, буд. 22  

                       

POS – термінал в приміщенні «ЦНАП», вул. Центральна, 28А

 

 Новоайдарське відділення Луганської філії ПАТ КБ "Приватбанк, вул. Дружби, буд. 2