Прес-центр2 вересня 2019, 14:09

2 вересня - День закінчення Другої світової війни

Шановні Новоайдарці!

 

Новоайдарська районна державна адміністрація та районна рада щиро вітають вас зі святом – Днем закінчення Другої світової війни!

Це свято для нас є уособленням миру, непохитної стійкості та великої сили духу нашого народу. Величезний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним  джерелом патріотизму та прикладом справжнього служіння своєму народу.

Для України Друга світова війна – національна трагедія, під час якої у бойових діях загинуло близько 4 мільйонів військових, підпільників і цивільних українців. Крім цього, майже 5 мільйонів мирних жителів були примусово вивезені до Німеччини або евакуйовані з території України. Внаслідок бойових дій постраждало понад 700 міст і містечок, 28 тисяч сіл.

У цей день щиро вшановуємо тих, хто, виборовши нашу свободу у страшному поєдинку з нацистськими загарбниками, досі розділяє з нами радість земного життя.

Наш обов'язок - бути гідними Вашого надзвичайного життєвого подвигу, усіма своїми справами утверджувати мир та злагоду на рідній землі та в усій Україні, створити всі умови для гідного життя, доглянутої старості.        

Бажаємо  всім міцного здоров'я, бадьорості духу, довгих літ щасливого та мирного життя. Хай у Ваших родинах панує злагода і спокій, а оселі повняться достатком!

 

 

В.о голови районної                                                 Голова                                        

державної адміністрації                                          районної ради

                  Тетяна НОВИКОВА                                        Віктор МАКОГОН