Прес-центр28 лютого 2023, 12:02

Онлайн-платформа iLearn безоплатно підготує вступників до НМТ-2023

Онлайн-платформа iLearn безоплатно підготує вступників до НМТ-2023
Громадська спілка «Освіторія» організувала серію безоплатних вебінарів на онлайн-платформі «iLearn» для підготовки до національного мультипредметного тесту (НМТ) 2023. Вебінари проведуть досвідчені експерти-предметники.
На платформі «iLearn» від ГС «Освіторія» вже традиційно розпочалася серія вебінарів для підготовки учнів до НМТ-2023. За весь час платформою скористалися понад 260 тис. українських школярів.
Щотижня на iLearn будуть проводити онлайн-заняття з чотирьох предметів: української мови, історії України, математики та англійської. Учні зможуть не лише повторити матеріал, але й поставити запитання викладачам, а також перевірити знання завдяки тестуванню на платформі. Вебінари триватимуть упродовж чотирьох місяців, безпосередньо до складання НМТ.
До команди експертів iLearn цьогоріч долучилися: переможець Global Teacher Prize Ukraine 2021 Артур Пройдаков (українська мова) та Лілія Чиж, викладачка Green Country (англійська мова). Історію України та математику вже третій рік поспіль викладатимуть Артур Бабенко та Юрій Захарійченко.
Розклад, а також вебінари можна переглянути на платформі https://ilearn.org.ua/