Прес-центр9 листопада 2018, 08:11

Привітання голови Новоайдарської районної державної адміністрації та голови районної ради з нагоди Дня працівників культури і майстрів народного мистецтва

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

   Новоайдарська районна державна адміністрація та районна рада щиро і сердечно вітають вас з професійним святом – Днем працівників культури і майстрів народного мистецтва.

   Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Вони підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє. Своєю плідною працею та силою духу ви звеличуєте рідну Україну, примножуєте їх успіхи і досягнення.

   Культурні досягнення та традиції – це скарб, яким треба вправно скористатися. Тож, збереження культурного спадку і шанування своїх видатних земляків може стати для нас не тільки приводом для пишання, але й запорукою подальшого культурного розвитку та творчої наснаги.

   Щиро вдячні працівникам відділу культури райдержадміністрації, будинків культури та клубних установ, бібліотек за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки.

   Бажаємо вам теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

 

Голова районної                                                 Голова                                        

державної адміністрації                                    районної ради

В.В. Сергієнко                                                     В.В. Макогон