Прес-центр1 жовтня 2021, 10:10

Привітання з Міжнародним днем громадян похилого віку!

Від усієї душі вітаємо вас із теплим і сердечним святом – Міжнародним днем громадян похилого віку!

Цей день – символ єдності поколінь, чудова можливість сказати теплі слова вдячності батькам, ветеранам війни та праці, пенсіонерам за багаторічну добросовісну працю, доброту та мудрість.

Ви достойно виховували дітей, а сьогодні передаєте свій досвід внукам та правнукам. Ви берете участь в патріотичному вихованні молоді, займаєтесь мистецтвом та творчістю, є членами громадських організацій.

Тож у цей святковий день прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за високу громадянську свідомість, розуміння і толерантність, важливий внесок у розбудову нашої держави та нашого району.

Ваша праця, подвиг, шанобливе ставлення до людей – це незрівняний приклад для наслідування сучасній молоді. Низький уклін вам до землі, дорогі  дідусі, бабусі, та велика подяка за все, що ви зробили для своїх нащадків.

Бажаємо  вам найголовнішого – здоров’я, безхмарного неба, сил та наснаги і далі дарувати тепло ваших посмішок, щастя та благополуччя! Нехай всі проблеми та незгоди обходять стороною, а добро, що ви робите, повертається сторицею!

                                    

Голова                                                                                      Голова

райдержадміністрації                                                             районної ради

Тетяна НОВИКОВА                                                                Олена КОРОБКА