Прес-центр28 вересня 2021, 15:09

Про призов громадян України на строкову військову службу

 

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

начальника Щастинського районного територіального центру комплектування

та соціальної підтримки

(з основної діяльності)

 

13 вересня 2021                          смт. Новоайдар                               № 75

 
Про призов громадян України 
на строкову військову службу
 

1. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” та Указу Президента України від 24.02.2021 № 71/2021 "Про звільнення в запас військовослужбовців строкової військової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2021 році" проводиться призов громадян на строкову військову службу з 01 жовтня по 31 грудня 2021 року.

            2. Явці на призовну дільницю Щастинського району для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 2003 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, які народилися у 1994-2002 роках, у яких закінчилася відстрочка від призову або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин. 
            3. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов'язані прибути на призовну дільницю за адресою: смт. Новоайдар,                       вул. Айдарська, буд. 2 в встановлений час з документами, зазначеними в повістках. Громадяни, які не отримали повісток для призову на строкову військову службу, зобов'язані прибути до Щастинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки до 01 жовтня 2021 року та мати при собі документи, які посвідчують особу.
            4. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Щастинського району, зобов'язані  негайно повернутися до місця постійного проживання та з'явитися в районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки для проходження призовної комісії.
            5. На підставі Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" керівники підприємств, установ, організацій, у тому числі закладів освіти, незалежно від їх підпорядкування і форми власності, зобов'язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

     6. Громадяни, які ухиляються від призову і не з'являються до районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, несуть відповідальність згідно із законодавством.

     7.  Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

Начальник

Щастинського районного територіального

центру комплектування та соціальної підтримки

підполковник  А. ВІННІК