Прес-центр1 жовтня 2021, 10:10

З початку 2021 року податковою Луганщини опрацьовано 41 запит на отримання публічної інформації

Заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Ігор Ткачов поінформував, що у січні – вересні поточного року податківцями опрацьовано 41 запит на отримання публічної інформації.

За його словами, із загальної кількості 8 запитів надійшло поштою, 26 – електронною поштою, 7 – особисто від запитувача.

Найбільше запитів на отримання публічної інформації надійшло від фізичних осіб – 33 запити, від юридичних осіб - 8.

Ігор Ткачов зазначив, що за результатами розгляду запитів: задоволено, з наданням інформації – 34, надіслано за належністю – 4, у задоволенні 3 запитів відмовлено.

Він зауважив, що запити на отримання публічної інформації надсилаються на електронну скриньку lg.zvernennya@tax.gov.ua.

Ігор Ткачов нагадав, що публічна інформація відповідно до Закону України від 13 січня 2011 року №2939-IV «Про доступ до публічної інформації» (далі – Закон) - це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених Законом. Публічна інформація є відкритою, крім випадків, встановлених Законом.

 

Головне управління ДПС у Луганській області