Оздоровлення дітей

   Підсумки проведення оздоровчої кампанії 2019 року

   Оздоровча кампанія дітей  пільгових категорій Новоайдарського району здійснюється координаційною радою з питань організації оздоровлення та відпочинку дітей. Підбір та направлення дітей проводиться управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації, відділом освіти райдержадміністрації, сектором у справах молоді та спорту райдержадміністрації, районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

   Відпочинок та оздоровлення дітей здійснюється відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», нормативно-правових документів Міністерств соціальної політики, освіти і науки, районної Програми організаційного і фінансового забезпечення відпочинку та оздоровлення дітей на 2016 -2020 роки, обласної Програми оздоровлення та відпочинку дітей «Луганське літо» на 2017-2019 роки дітей Новоайдарського району на 2016-2020 роки. Головним завданням оздоровчої кампанії в літній період було забезпечення повноцінного відпочинку та оздоровлення дітей, якісного харчування, створення належних умов для проведення освітньої, культурно-виховної, фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи.

   У 2019 році на оздоровлення та відпочинок дітей пільгових категорій витрачено 2,1 млн.грн., а саме: з районного бюджету на ці цілі витрачено 1,2 млн.грн, з них: 966,6 тис.грн. - на оздоровлення, 195,2 тис.грн. - на організований відпочинок у пришкільних мовних таборах. З обласного бюджету (350 тис.грн) на оздоровлення дітей кошти не виділялись. Залучених коштів витрачено 870 тис.грн

    Як і в попередні роки, особлива увага приділялась оздоровленню дітей соціально незахищених категорій. На 01.12.2019 року оздоровлено та охоплено відпочинком 1154 дитини оздоровчого віку, що складає 43% від статистичної чисельності дітей району оздоровчого віку (статистична чисельність 2703).

   За січень – листопад 2019 року діти  отримали можливість оздоровитись в оздоровчих закладах: «Сергіївка» Одеської області, «Перлина» Луганської області, «Джура» Луганської області, «Зоря» Луганської області, «Сонячний» Запорізької області, «Орльонок» Херсонської  області, «Мрія» Запорізької області,  «Миргородський» Полтавської області, «Оpen doors» Чернігівської області, Республіці Греція поблизу Афін.

   Також протягом року проводиться оздоровлення дітей у таборах, які працюють цілий рік, такі як: ДП «МДЦ «Артек» та ДП «УДЦ «Молода гвардія» де цьому році вже оздоровлено 14 дітей.