Прес-центр14 cічня 2022, 14:01

Листування за допомогою ІТС «Електронний кабінет»

Головне управління ДПС у Луганській області звертає увагу платників, що враховуючи сучасну епідеміологічну ситуацію в державі, найбільш прийнятний спосіб комунікації з податковими органами є листування за допомогою ІТС «Електронний кабінет», оскільки не потребує відвідування платником податків податкової інспекції чи відділення поштового зв’язку. Крім того такий спосіб мінімізує витрати часу на відправку кореспонденції та не несе жодних фінансових витрат.
Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний вебпортал ДПС.
Робота у приватній частині Електронного кабінету здійснюється з використанням електронного цифрового підпису (кваліфікованого електронного підпису), отриманого у будь-якого Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг.
Меню «Листування з ДПС» дозволяє надіслати довільну кореспонденцію (лист, запит тощо) до відповідного органу ДПС у форматі pdf (обмеження 2 МБ). Форма підготовки такої кореспонденції передбачає заповнення або вибір із запропонованих наступних реквізитів:
• регіон в якому знаходиться орган ДПС;
• орган ДПС, до якого відправляється лист;
• тип документа;
• тематика звернення;
• короткий зміст листа;
• сканований документ, який необхідно завантажити (файл повинен бути у форматі pdf із обмеженням розміру не більше 2 МБ)
Зберегти проект листа можна натиснувши кнопку «Зберегти».
Збережену чернетку можна підписати та надіслати до органу ДПС в меню «Вхідні/вихідні документи» у вкладці «Відправлені документи», натиснувши кнопки «Підписати» та «Відправити».
На протязі одного робочого дня після надсилання листа до органу ДПС автора електронного листа буде повідомлено про вхідний реєстраційний номер та дату реєстрації запиту в органі ДПС, до якого даний запит направлено. Інформацію щодо отримання та реєстрації листів в органі ДПС користувач може переглянути в вкладці Вхідні документи режиму Вхідні/вихідні документи.
Головне управління ДПС у Луганській області