Прес-центр15 березня 2019, 08:03

Привітання голови Новоайдарської районної державної адміністрації та голови районної ради з нагоди Дня працівника житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

   Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування!

 

   Новоайдарська районна державна адміністрація та районна рада щиро вітають вас з професійним святом – Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

   Немає іншої галузі, яка була б так тісно пов’язана із забезпеченням комфортного проживання людей, життєдіяльності підприємств і установ, лікарень, шкіл і дитячих садків. Благополуччя кожного будинку, кожної оселі багато в чому залежить від надійності надання послуг, від професіоналізму і відповідальності людей, що працюють у цій сфері.

   Комунальні блага стали настільки звичними, що ми інколи не замислюємось, якою важкою працею забезпечується стабільна робота комунального господарства. Сьогодні важко уявити життя району без цілодобової роботи цих служб. Працівники комунальних підприємств невтомно піклуються, щоб у домівках була вода, тепло, щоб тішили око прибрані вулиці, двори і під’їзди.

   На Ваших плечах лежить величезна відповідальність за забезпечення нормальної життєдіяльності всього Новоайдарського району.

   Щиро бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя і успіхів в нелегкій, але такій потрібній людям справі!

   І нехай слова вдячності від людей щоденно зігрівають вашу душу.

 

   Зі святом!

   Голова районної                                                                  Голова                                        

   державної адміністрації                                                     районної ради

   В.В. Сергієнко                                                                   В.В. Макогон