Прес-центр3 вересня 2020, 16:09

Вшанування пам’яті полеглих героїв з нагоди шостих роковин обстрілу Щастинського (Новоайдарського) району Російською Федерацією системами залпового вогню БМ-30 «Смерч»

03 вересня 2020 року в селищі Побєда відбувся урочистий захід з нагоди шостих роковин обстрілу Новоайдарського району Російською Федерацією системами залпового вогню  БМ-30 «Смерч».

Виконуюча обов’язки голови Новоайдарської райдержадміністрації Олена Коробка, голова Новоайдарської районної ради Віктор Макогон, голова Відокремленого підрозділу ГС «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО» Сергій Калмиков, військослужбовці, школярі району та місцеві жителі на чолі з Побєдівським сільським головою Сергієм Татаркою вшанували пам’ять полеглих героїв. Керівники району висловили слова співчуття та слова шани родинам загиблих, які показали, як треба любити Батьківщину і на прикладі яких будуть виховуватись цілі покоління українців.

Під час проведення заходів згадали та вшанували хвилиною мовчання всіх полеглих під час обстрілу. Також відбулося урочисте покладання квітів до меморіального знаку та місцям загибелі військовослужбовців.

Герої не вмирають! Вони назавжди у наших серцях! Їхні душі героїчним жовто-блакитним полум’ям горять! Вічна пам'ять і слава Героям України!