Заходи за зверненнями громадян

 

Про підсумки розгляду звернень

громадян в І кварталі 2024 року

 

Щастинська районна державна адміністрація - районна військова адміністрація роботу зі зверненнями громадян будує з урахуванням їх особливої ролі у забезпеченні постійного зв’язку між державою та громадянами, вирішенні важливих життєвих проблем як окремої людини, так і суспільства в цілому. Свою діяльність в цьому напрямку райдержадміністрація здійснює керуючись Конституцією України, Законом України “Про звернення громадян”, Указом Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” та іншими нормативними актами.

 

Протягом І кварталу 2024 року до Щастинської районної державної адміністрації - районної військової адміністрації надійшло 34 звернення громадян із пропозиціями, заявами і скаргами, що на 19 звернення, або на 126% більше, ніж за аналогічний період 2023 року (15).

За характером питань, основне місце займають питання соціального захисту населення (13 звернень), забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку (7 звернень), житлова політика (3 звернення) та інші.

Із загальної кількості звернень :

- задоволено - 12;

- надано роз’яснення - 21;

- для врахування в роботі – 1.

 

Від центральних органів влади та облдержадміністрації надійшло 7 звернень громадян (І квартал 2023 - 2 звернення), на 250 % більше ніж в минулому звітному періоді:

від обласної державної адміністрації – 7 (з них 3 депутатських звернення).

Питання, які були порушені у зверненнях, це щодо грошової допомоги на оздоровлення, придбання транспортних засобів, щодо надання житла для ВПО, закупівлі та видачі продуктів харчування в ХАБАХ.

Всі зазначені звернення розглянуті з попереднім вивченням ситуації та подальшим наданням можливої допомоги заявникам. На всі звернення надані своєчасні відповіді, роз'яснення та рекомендації.

Особлива увага приділяється проблемам, порушеним у зверненнях пенсіонерів, інвалідів, одиноких громадян, багатодітних та мало забезпечених сімей, учасників бойових дій.

Від учасників бойових дій за І квартал 2024 року до райдержадміністрації надійшло 4 звернення.

 

Також за І квартал 2024 року до райдержадміністрації не надходило колективних звернення.

 

Розпорядженням голови Щастинської райдержадміністрації від 22 січня 2024 року № 06 затверджено графіки прийому громадян на 2024 рік. Графік прийому громадян оприлюднений на офіційному веб-сайті.

Особистий прийом громадян голова райдержадміністрації здійснює щоденно в Координаційному центрі допомоги внутрішньо переміщених осіб з Луганської області в приміщенні райдержадміністрації в Кіровоградській області.

Протягом І кварталу 2024 року на особистому прийомі було прийнято 19 громадян та надані роз’яснення. Питання які були порушенні, це щодо вступу в спадщину, щодо переоформлення інвалідності, надання інвалідного візочка та підлокітник милиць, щодо вилучення е-декларації з публічного доступу, щодо припинення виплати соціальної допомоги на проживання для ВПО.

До Урядового контактного центру від громадян району звернень не надходило.

З «гарячої лінії» облдержадміністрації надійшло 2 звернення від мешканців району, що залишилось незмінним в порівнянні з І кварталом 2023 року (2 звернення). Звернення надходили по таким питанням, як грошова допомога на оздоровлення та достовірність документів про освіту.

Діє пряма телефонна «гаряча лінія» - прийом громадян через засоби телефонного зв’язку, який проводиться головою райдержадміністрації. За звітній період надійшло 6 звернень.

Постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян в І кварталі 2024 році не засідала. 

Підсумки роботи зі зверненнями громадян за 2023 рік розглядались на онлайн-нараді в січні місяці та оприлюднені на офіційному веб-сайті Щастинської райдержадміністрації.

Керівництво райдержадміністрації акцентує увагу керівників управлінь, відділів, інших структурних підрозділів Щастинської райдержадміністрації, начальників військових адміністрацій на необхідності підвищення відповідальності, забезпечення всебічного, кваліфікованого, неупередженого і об'єктивного розгляду звернень громадян, що дає можливість оперативно вирішувати порушені жителями району питання та задовольняти їх законні вимоги.

 

 

Про  підсумки  розгляду  звернень

громадян що надійшли до Щастинської  районної державної

адміністрації – районної військової адміністрації у 2023 році

 

          Щастинська районна державна адміністрація – районна військова адміністрація роботу зі зверненнями громадян будує з урахуванням їх особливої ролі у забезпеченні постійного зв’язку між державою та громадянами, вирішенні важливих життєвих проблем як окремої людини, так і суспільства в цілому. Свою діяльність в цьому напрямку райдержадміністрація здійснює керуючись Конституцією України, Законом України “Про звернення громадян”, Указом Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 ”Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” та іншими нормативними актами.

 

           Протягом 2023 року до Щастинської районної державної адміністрації – районної військової адміністрації надійшло 115 звернення громадян із пропозиціями, заявами і скаргами, що на 26 звернення, або на 18%  менше,  ніж за аналогічний період 2022 року  (141).

          За характером питань, основне місце займають питання соціального захисту населення (58 звернень), забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку (16 звернень), праці і заробітної плати (10 звернень), діяльність місцевих органів виконавчої влади (6 звернень),  а також інші питання.

          Із загальної кількості звернень :

          -задоволено – 17;

          -надано роз’яснення -  95;

 - відмовлено у задоволенні – 2;

         -в стадії розгляду – 1.

          Від центральних органів влади та  облдержадміністрації   надійшло 20 звернень громадян (2022 – 23 звернення), або 13 % менше в порівнянні з минулим роком:

             від народних депутатів України – 5;

             від обласної державної адміністрації – 15.

Питання, які були порушені у зверненнях, це щодо створення сторінки пам’яті полеглих жителів Луганської області, щодо діяльності Новоайдарської СВА, щодо стягнення аліментів, припинення виплат коштів закладам охорони здоров’я, що зареєстровані на тимчасово окупованій території України, щодо програми підтримки ветеранів, членів їх сімей, деяких категорій осіб та інше.

          Всі зазначені звернення розглянуті з попереднім вивченням  ситуації та подальшим наданням можливої допомоги заявникам. На всі звернення надані своєчасні відповіді, роз`яснення та рекомендації.

Особлива увага приділяється проблемам, порушеним у зверненнях пенсіонерів, інвалідів, одиноких громадян, багатодітних та мало забезпечених сімей.

Від найменш соціально захищених категорій громадян за звітний 2023 рік до райдержадміністрації надійшло 6 звернень, в тому числі:

від учасників війни, осіб з інвалідністю внаслідок війни, учасників бойових дій – 1 звернення;
від інвалідів І, ІІ, ІІІ групи – 1 звернення;
від ветеранів праці – 4 звернення.

Питання які порушувались у зверненнях - щодо виплати коштів соціальної допомоги,  роботи веб-сайту Новоайдарської СВА та бездіяльності начальника, виплати грошової компенсації для купівлі житла, та інші. По всім питання були надані роз’яснення.

 

           За звітній період 2023 року до райдержадміністрації не надходило  колективних звернення.

          Розпорядженням голови Щастинської райдержадміністрації від 01 серпня 2023 року № 53 затверджено графік прийому громадян на 2023 рік. Графіки проведення особистих прийомів громадян оприлюднені  на офіційному веб-сайті.

          Особистий прийом громадян голова райдержадміністрації здійснює щотижнево в понеділок, середа в приміщенні райдержадміністрації в Кіровоградській області, а заступник голови здійснює прийом громадян кожну 3-тю п’ятницю в м.Луцьк в приміщенні ХАБУ.

          Протягом 2023 року було проведено 48 особистих прийомів на яких було прийнято 48 громадян.

           До Урядового контактного центру від громадян району  надійшло 25 звернень, що на 65 звернень менше, ніж 2022 році (90). Були порушені питання щодо надання матеріальної допомоги, щодо реєстрації стосовно пошкодженого майна, виплати коштів за доглядом за дитиною інвалідом, виплати грошової компенсації при народженні дитини та інші. По всім питанням надані своєчасні відповіді заявникам.

          З «гарячої лінії» облдержадміністрації надійшло 7 звернень  від мешканців району, що на 6 звернень менше ніж в 2022 році (13 звернень).  Звернення надходили по таким питанням, як виплата субсидій, щодо отримання виплати по інвалідності, надання фінансової допомоги, видачі гуманітарної допомоги та інші.

          Діє пряма телефонна «гаряча лінія» – прийом громадян через засоби телефонного зв’язку,  який проводиться головою райдержадміністрації та його заступником.

Постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян  в 2023 році не засідала.

          Підсумки роботи зі зверненнями громадян розглядаються щоквартально на апаратних нарадах голови райдержадміністрації.

         Керівництво райдержадміністрації акцентує увагу керівників управлінь, відділів, інших структурних підрозділів Щастинської райдержадміністрації, начальників військових адміністрацій на необхідності підвищення відповідальності, забезпечення всебічного, кваліфікованого, неупередженого і об`єктивного розгляду звернень громадян, що дає можливість оперативно вирішувати порушені жителями району питання та задовольняти їх законні вимоги.

 

 

 

В.о. голови Щастинської районної

державної адміністрації -  начальника

Щастинської районної військової

адміністрації                                                                                Олександр ПЕРОВ

 

 

 

 

Про  підсумки  розгляду  звернень  громадян що надійшли до Щастинської  районної державної

адміністрації – районної військової адміністрації в ІІІ кварталі 2023 року

 

          Щастинська районна державна адміністрація – районна військова адміністрація роботу зі зверненнями громадян будує з урахуванням їх особливої ролі у забезпеченні постійного зв’язку між державою та громадянами, вирішенні важливих життєвих проблем як окремої людини, так і суспільства в цілому. Свою діяльність в цьому напрямку райдержадміністрація здійснює керуючись Конституцією України, Законом України “Про звернення громадян”, Указом Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 ”Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” та іншими нормативними актами.

 

           Протягом ІІІ кварталу 2023 року до Щастинської районної державної адміністрації – районної військової адміністрації надійшло 9 звернень громадян із пропозиціями, заявами і скаргами, що на 29 звернень або на 76% менше, ніж за аналогічний період 2022 року  (39).

          За характером питань, основне місце займають питання соціального захисту населення (16 звернення), забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку (11 звернень), охорони здоров’я (1 звернення), комунального господарства (1 звернення), аграрної політики і земельних відносин (1 звернення) та інші.

          Із загальної кількості звернень :

          - задоволено – 2;

          - надано роз’яснення -  33;

          - інше (знаходиться на виконанні) – 1.

          Від центральних органів влади та  облдержадміністрації   надійшло 4 звернення громадян (ІІІ квартал 2022 – 13 звернення), що на  69 % менше в порівнянні з минулим кварталом 2022 року:

Питання, які були порушені у зверненнях, це щодо надіслання гігієнічних наборів укрпоштою, щодо створення сторінки пам’яті, виплати коштів за вимушений простій та відновлення доступу до місця роботи, щодо проживання в гуртожитку внутрішньо переміщених осіб.

          Всі зазначені звернення розглянуті з попереднім вивченням  ситуації та подальшим наданням можливої допомоги заявникам. На всі звернення надані своєчасні відповіді, роз`яснення та рекомендації.

Особлива увага приділяється проблемам, порушеним у зверненнях пенсіонерів, інвалідів, одиноких громадян, багатодітних та мало забезпечених сімей.

Від означеної категорії громадян за ІІІ квартал 2023 року до райдержадміністрації звернень не надходило.

 

          Також за  ІІІ квартал 2022 та 2023 року до райдержадміністрації не надходило  колективних звернення.

 

          Розпорядженням голови Щастинської райдержадміністрації від 01 серпня 2023 року № 53 затверджено графіки прийому громадян на 2023 рік. Графік прийому громадян оприлюднений  на офіційному веб-сайті.

          Особистий прийом громадян голова  райдержадміністрації здійснює щоденно в Координаційному центрі допомоги внутрішньо переміщених осіб з Луганської області в приміщенні райдержадміністрації в Кіровоградській області.

          Протягом ІІІ кварталу 2023 року на особистому прийомі було прийнято 27 громадян та надані роз’яснення. Питання які були порушенні, це щодо відновлення документів на нерухоме майно, щодо можливості протезування як інваліду війни, щодо розірвання шлюбу та подальшого поділу спільного майна.

           До Урядового контактного центру від громадян району надійшло 3 звернення, що на 12 звернень менше ніж за ІІ квартал 2022 року (15). Були питання щодо інформації стосовно волонтерів в області, виплати коштів за оренду земельної ділянки. По всім питанням надані своєчасні відповіді заявникам.

          З «гарячої лінії» облдержадміністрації надійшло 2 звернення від мешканців району. Були порушені питання щодо отримання витягу про місце реєстрації.

          Діє пряма телефонна «гаряча лінія» – прийом громадян через засоби телефонного зв’язку,  який проводиться головою райдержадміністрації.

Постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян  в ІІІ кварталі 2023 році не засідала.

          Підсумки роботи зі зверненнями громадян за 2023 рік розглядались на онлайн-нараді в липні місяці та оприлюднені на  офіційному веб-сайті Щастинської райдержадміністрації.

         Керівництво райдержадміністрації акцентує увагу керівників управлінь, відділів, інших структурних підрозділів Щастинської райдержадміністрації, начальників військових адміністрацій на необхідності підвищення відповідальності, забезпечення всебічного, кваліфікованого, неупередженого і об`єктивного розгляду звернень громадян, що дає можливість оперативно вирішувати порушені жителями району питання та задовольняти їх законні вимоги.

 

Голова Щастинської районної

державної адміністрації -  начальник

Щастинської районної військової

адміністрації                                                                                Тетяна НОВИКОВА

 

 

Про  підсумки  розгляду  звернень громадян що надійшли до Щастинської  районної

державної адміністрації – районної військової адміністрації в ІІ кварталі 2023 року

 

         Щастинська районна державна адміністрація – районна військова адміністрація роботу зі зверненнями громадян будує з урахуванням їх особливої ролі у забезпеченні постійного зв’язку між державою та громадянами, вирішенні важливих життєвих проблем як окремої людини, так і суспільства в цілому. Свою діяльність в цьому напрямку райдержадміністрація здійснює керуючись Конституцією України, Законом України “Про звернення громадян”, Указом Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 ”Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” та іншими нормативними актами.

 

           Протягом ІІ кварталу 2023 року до Щастинської районної державної адміністрації – районної військової адміністрації надійшло 35 звернень громадян із пропозиціями, заявами і скаргами, що на 28 звернень або на 400% більше, ніж за аналогічний період 2022 року  (7).

         За характером питань, основне місце займають питання соціального захисту населення (24 звернення), праці і заробітної плати (5 звернень),  житлової політики (3 звернення), діяльність місцевих органів виконавчої влади (1 звернення).

          Із загальної кількості звернень :

          -задоволено – 4;

          -надано роз’яснення -  29.

          Від центральних органів влади та  облдержадміністрації   надійшло 8 звернення громадян (ІІ квартал 2022 – 2 звернення від обласної державної адміністрації), що на  300 % більше в порівнянні з минулим кварталом 2022 року:

Питання, які були порушені у зверненнях, це щодо виплати державної соціальної допомоги, стягнення аліментів, щодо включення до бази полонених громадян України, облаштування місць компактного проживання ВПО.

          Всі зазначені звернення розглянуті з попереднім вивченням  ситуації та подальшим наданням можливої допомоги заявникам. На всі звернення надані своєчасні відповіді, роз`яснення та рекомендації.

Особлива увага приділяється проблемам, порушеним у зверненнях пенсіонерів, інвалідів, одиноких громадян, багатодітних та мало забезпечених сімей.

Від означеної категорії громадян за ІІ квартал 2023 року до райдержадміністрації звернень не надходило.

 

          Також за  ІІ квартал 2022 та 2023 року до райдержадміністрації не надходило  колективних звернення.

 

          Розпорядженням голови Щастинської райдержадміністрації від 16 січня 2023 року № 02 затверджено графіки прийому громадян на 2023 рік. Графік прийому громадян оприлюднений  на офіційному веб-сайті.

         Особистий прийом громадян голова  райдержадміністрації здійснює щоденно в Координаційному центрі допомоги внутрішньо переміщених осіб з Луганської області в приміщенні райдержадміністрації в Кіровоградській області.

         Протягом ІІ кварталу 2023 року на особистому прийомі було прийнято 10 громадян та надані роз’яснення.  Питання які були порушенні, це щодо розміщення Хабів для ВПО з Луганської області в м.Київ, щодо затримки виплати ВПО, спадкування майна загиблого, порядку відшкодування пошкодженого майна.

           До Урядового контактного центру від громадян району  надійшло 9 звернень, що на 7 звернення більше, ніж за ІІ квартал 2022 року (2). Були порушені питання щодо виплати коштів за доглядом за дитиною інвалідом, виплати коштів ВПО. По всім питанням надані своєчасні відповіді заявникам.

         З «гарячої лінії» облдержадміністрації надійшло 3 звернення  від мешканців району. Звернення надходили по таким питанням, як надання фінансової допомоги, видачі гуманітарної допомоги, щодо заборгованості соціальної допомоги.

          Діє пряма телефонна «гаряча лінія» – прийом громадян через засоби телефонного зв’язку,  який проводиться головою райдержадміністрації.

Постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян  в ІІ кварталі 2023 році не засідала.

          Підсумки роботи зі зверненнями громадян за 2023 рік розглядались на онлайн-нараді в квітні місяці та оприлюднені на  офіційному веб-сайті Щастинської райдержадміністрації.

         Керівництво райдержадміністрації акцентує увагу керівників управлінь, відділів, інших структурних підрозділів Щастинської райдержадміністрації, начальників військових адміністрацій на необхідності підвищення відповідальності, забезпечення всебічного, кваліфікованого, неупередженого і об`єктивного розгляду звернень громадян, що дає можливість оперативно вирішувати порушені жителями району питання та задовольняти їх законні вимоги.

 

Голова Щастинської районної

державної адміністрації -  начальник

Щастинської районної військової

адміністрації                                                                                Тетяна НОВИКОВА

 

 

 

Про  підсумки  розгляду  звернень громадян що надійшли до Щастинської  районної державної

адміністрації – районної військової адміністрації в І кварталі 2023 року

 

          Щастинська районна державна адміністрація – районна військова адміністрація роботу зі зверненнями громадян будує з урахуванням їх особливої ролі у забезпеченні постійного зв’язку між державою та громадянами, вирішенні важливих життєвих проблем як окремої людини, так і суспільства в цілому. Свою діяльність в цьому напрямку райдержадміністрація здійснює керуючись Конституцією України, Законом України “Про звернення громадян”, Указом Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 ”Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” та іншими нормативними актами.

 

           Протягом І кварталу 2023 року до Щастинської районної державної адміністрації – районної військової адміністрації надійшло 15 звернення громадян із пропозиціями, заявами і скаргами, що на 57 звернення, або на 79% менше, ніж за аналогічний період 2022 року  (72).

          За характером питань, основне місце займають питання соціального захисту населення (7 звернень), праці і заробітної плати (2 звернення), діяльність органів місцевого самоврядування (2 звернення), житлова політика  (1 звернення).

          Із загальної кількості звернень :

          -задоволено – 1;

          -надано роз’яснення -  14;

          Від центральних органів влади та  облдержадміністрації   надійшло 2 звернення громадян (І квартал 2022 – 4 звернення), або 50% в порівнянні з минулим кварталом 2022 року:

            від обласної державної адміністрації – 2.

Питання, які були порушені у зверненнях, це щодо непрофесійної поведінки начальника та заступника Щастинської МВА та відшкодування коштів за відпустку.

          Всі зазначені звернення розглянуті з попереднім вивченням  ситуації та подальшим наданням можливої допомоги заявникам. На всі звернення надані своєчасні відповіді, роз`яснення та рекомендації.

Особлива увага приділяється проблемам, порушеним у зверненнях пенсіонерів, інвалідів, одиноких громадян, багатодітних та мало забезпечених сімей.

Від означеної категорії громадян за І квартал 2023 року до райдержадміністрації звернень не надходило.

 

          Також за  І квартал 2023 року до райдержадміністрації не надходило  колективних звернення.

 

          Розпорядженням голови Щастинської райдержадміністрації від 16 січня 2023 року № 02 затверджено графіки прийому громадян на 2023 рік. Графік прийому громадян оприлюднений  на офіційному веб-сайті.

          Особистий прийом громадян голова  райдержадміністрації здійснює щоденно в Координаційному центрі допомоги внутрішньо переміщених осіб з Луганської області в приміщенні райдержадміністрації в Кіровоградській області.

          Протягом І кварталу 2023 року на особистому прийомі було прийнято 3 громадян та надані роз’яснення.  Питання які були порушенні, це щодо розміщення Хабів для ВПО з Луганської області в м.Київ, щодо оформлення пенсії та відновлення документів на право власності на житло.

           До Урядового контактного центру від громадян району  надійшло 8 звернень, що на 54 звернення менше, ніж за І квартал 2022 року (62). Були порушені питання щодо надання матеріальної грошової допомоги, щодо реєстрації пошкодженого майна, щодо трудових питань. По всім питанням надані своєчасні відповіді заявникам.

          З «гарячої лінії» облдержадміністрації надійшло 2 звернення  від мешканців району, що залишилось незмінним в порівнянні з І кварталом 2022 року (2 звернення).  Звернення надходили по таким питанням, як виплата субсидій та виплати допомоги по інвалідності.

          Діє пряма телефонна «гаряча лінія» – прийом громадян через засоби телефонного зв’язку,  який проводиться головою райдержадміністрації.

Постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян  в І кварталі 2023 році не засідала.

          Підсумки роботи зі зверненнями громадян за 2022 рік розглядались на онлайн-нараді в січні місяці та оприлюднені на  офіційному веб-сайті Щастинської райдержадміністрації.

         Керівництво райдержадміністрації акцентує увагу керівників управлінь, відділів, інших структурних підрозділів Щастинської райдержадміністрації, начальників військових адміністрацій на необхідності підвищення відповідальності, забезпечення всебічного, кваліфікованого, неупередженого і об`єктивного розгляду звернень громадян, що дає можливість оперативно вирішувати порушені жителями району питання та задовольняти їх законні вимоги.

 

 

 

 

Голова Щастинської районної

державної адміністрації -  начальник

Щастинської районної військової

адміністрації                                                                                Тетяна НОВИКОВА

 

 

 

 

 

 

 

Про  підсумки  розгляду  звернень

громадян що надійшли до Щастинської  районної

державної адміністрації – районної військової

адміністрації у 2022 році

 

          Щастинська районна державна адміністрація – районна військова адміністрація роботу зі зверненнями громадян будує з урахуванням їх особливої ролі у забезпеченні постійного зв’язку між державою та громадянами, вирішенні важливих життєвих проблем як окремої людини, так і суспільства в цілому. Свою діяльність в цьому напрямку райдержадміністрація здійснює керуючись Конституцією України, Законом України “Про звернення громадян”, Указом Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 ”Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” та іншими нормативними актами.

 

           Протягом 2022 року до Щастинської районної державної адміністрації – районної військової адміністрації надійшло 141 звернення громадян із пропозиціями, заявами і скаргами, що на 771 звернення, або на 85%  менше,  ніж за аналогічний період 2021 року  (912).

          За характером питань, основне місце займають питання соціального захисту населення (102 звернення), освіти, наукової діяльності (8 звернень),                аграрної політики та праці і заробітної плати (по 7 звернень), фінансової політики (5 звернень) а також інші питання.

          Із загальної кількості звернень :

          -задоволено – 5;

          -надано роз’яснення -  134;

         -в стадії розгляду – 2.

          Від центральних органів влади та  облдержадміністрації   надійшло 23 звернення громадян (2021 – 74 звернення), або 31 %  в порівнянні з минулим роком:

             від народних депутатів України – 4;

             від обласної державної адміністрації – 19.

Питання, які були порушені у зверненнях, це виплата матеріальної допомоги, виплати заробітної плати при звільненні, видачі гуманітарної допомоги, облаштування блокпостів встановлених на автомобільних дорогах України, внесення до бази полонених та до переліку на обмін працівників райдержадміністрації та інше.

          Всі зазначені звернення розглянуті з попереднім вивченням  ситуації та подальшим наданням можливої допомоги заявникам. На всі звернення надані своєчасні відповіді, роз`яснення та рекомендації.

Особлива увага приділяється проблемам, порушеним у зверненнях пенсіонерів, інвалідів, одиноких громадян, багатодітних та мало забезпечених сімей.

Від найменш соціально захищених категорій громадян за звітний 2022 рок до райдержадміністрації надійшло 25 звернення, в тому числі:

від учасників війни, осіб з інвалідністю внаслідок війни, учасників бойових дій – 1 звернення;
від інвалідів І, ІІ, ІІІ групи – 13 звернень;
від дітей війни – 2 звернення;
від членів багатодітних сімей, одиноких матерів – 9 звернень.

Питання які порушувались у зверненнях - щодо призначення соціальної допомоги, щодо розміру субсидії, щодо виплати допомоги при народженні, щодо отримання свідоцтва про освіту та інші.

З них:

надано роз’яснення – 24;
задоволено – 1;

           За звітній період 2022 року до райдержадміністрації надійшло 3 колективних звернення. Питання, які були порушені у зверненнях це виплата заробітної плати колективу Петропавлівського ліцею та щодо оренди торгових місць на території ринку в м. Щастя.                   

          Розпорядженням голови Щастинської райдержадміністрації від 04 січня 2022 року № 01 затверджено графіки прийому громадян на 2022 рік. Графіки проведення особистих прийомів громадян оприлюднені  на офіційному веб-сайті та на дошці оголошень  в приміщенні райдержадміністрації.

          Особистий прийом громадян голова  райдержадміністрації здійснює щотижнево з понеділка по п’ятницю в приміщенні райдержадміністрації в Кіровоградській області.

          Протягом 2022 року було проведено 11 особистих прийомів на яких було прийнято 11 громадян.

           До Урядового контактного центру від громадян району  надійшло 90 звернень, що на 540 звернень менше, ніж 2021 році (630). Були порушені питання щодо соціальних виплат, надання матеріальної грошової допомоги, щодо відведення земельної ділянки на окупованій території та інші. По всім питанням надані своєчасні відповіді заявникам.

          З «гарячої лінії» облдержадміністрації надійшло 13 звернень  від мешканців району, що на 42 звернення менше ніж в 2021 році ( 42 звернення).  Звернення надходили по таким питанням, як виплата субсидій, щодо отримання житла для внутрішньо переміщених осіб, щодо надання матеріальної допомоги військовослужбовцю, щодо надання гуманітарної допомоги та інші.

          Діє пряма телефонна «гаряча лінія» – прийом громадян через засоби телефонного зв’язку,  який проводиться головою райдержадміністрації та його заступником.

Постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян  в 2022 році не засідала.

          Підсумки роботи зі зверненнями громадян розглядаються двічі на рік.

         Керівництво райдержадміністрації акцентує увагу керівників управлінь, відділів, інших структурних підрозділів Щастинської райдержадміністрації, начальників військових адміністрацій на необхідності підвищення відповідальності, забезпечення всебічного, кваліфікованого, неупередженого і об`єктивного розгляду звернень громадян, що дає можливість оперативно вирішувати порушені жителями району питання та задовольняти їх законні вимоги.

 

 

 

 

Голова Щастинської районної

державної адміністрації -  начальник

Щастинської районної військової

адміністрації                                                                           Тетяна НОВИКОВА

 

 

 

 

Про  підсумки  розгляду  звернень

громадян що надійшли до Щастинської

районної державної адміністрації у  2021 році

         Щастинська районна державна адміністрація роботу зі зверненнями громадян будує з урахуванням їх особливої ролі у забезпеченні постійного зв’язку між державою та громадянами, вирішенні важливих життєвих проблем як окремої людини, так і суспільства в цілому. Свою діяльність в цьому напрямку райдержадміністрація здійснює керуючись Конституцією України, Законом України “Про звернення громадян”, Указом Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 ”Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” та іншими нормативними актами.

           Протягом 2021 року до Щастинської районної державної адміністрації надійшло 912 звернень громадян із пропозиціями, заявами і скаргами, що на 575 звернень, або на 61 %  менше,  ніж за аналогічний період 2020 року  (1487).

         За характером питань, основне місце займають питання соціального захисту населення (665 звернень), праці і заробітної плати (42 звернення), охорони здоров’я (34 звернення), комунального господарства (31звернення), житлової політики (20 звернень), аграрної політики і земельних відносин (20 звернень), а також інші питання.

          Із загальної кількості звернень :

          -задоволено – 255;

          -надано роз’яснення -  632;

         -відмовлено у задоволенні – 6;

          -в стадії розгляду – 19.

          Від центральних органів влади та  облдержадміністрації   надійшло 74 звернення громадян (2020 – 43 звернення), або 58 %  в порівнянні з минулим роком:

            від Верховної Ради України – 1;

            від Кабінету Міністрів України – 2;

             від Офісу Президента України – 6;

             від народних депутатів України – 5;

             від обласної державної адміністрації – 60.

Питання, які були порушені у зверненнях, це прийняття у комунальну власність будівлю амбулаторії, щодо надання матеріальної допомоги постраждалим в наслідок пожежі у 2020 році, щодо стану техногенної та екологічної безпеки, щодо недопущення пропаганди символіки комуністичного та націоналістичного тоталітарних режимів, щодо роз’яснення з питань фінансування з районного бюджету, щодо роботи поштового відділення АТ «Укрпошта»  та інше.

          Всі зазначені звернення розглянуті з попереднім вивченням  ситуації та подальшим наданням можливої допомоги заявникам. На всі звернення надані своєчасні відповіді, роз`яснення та рекомендації.

Особлива увага приділяється проблемам, порушеним у зверненнях пенсіонерів, інвалідів, одиноких громадян, багатодітних та мало забезпечених сімей.

Від найменш соціально захищених категорій громадян за звітний 2021 рік до райдержадміністрації надійшло 162 звернення, в тому числі:

 • від інвалідів І, ІІ, ІІІ групи – 65 звернень;
 • від членів багатодітних сімей, одиноких матерів – 54 звернення;
 • від учасників бойових дій – 28 звернень;
 • від дітей війни – 8 звернень;
 • від ветеранів праці – 3 звернення;
 • від учасників ліквідації ЧАЕС – 4 звернення.

Питання які порушувались у зверненнях - щодо призначення соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, щодо виплати коштів на оплату житлово-комунальних послуг, щодо виплати компенсації за невикористану путівку, щодо виплати монетизованої пільги та інші.

З них:

 • надано роз’яснення – 110;
 • задоволено – 48;
 • на виконанні – 4.

           За звітній період 2021 року до райдержадміністрації надійшло 8 колективних звернень. Питання, які були порушені у зверненнях це приватизація житла, щодо підвозу дітей до школи, виплати грошової допомоги постраждалим внаслідок пожежі,  примусового підписання договорів оренди  та інші.                    

          Розпорядженням голови Щастинської райдержадміністрації від 13 травня 2021 року № 162 затверджено графіки прийому громадян на 2021 рік. Графіки проведення особистих прийомів громадян оприлюднені  на офіційному веб-сайті та на дошці оголошень  в приміщенні райдержадміністрації.

         Особисті прийоми громадян керівництво  райдержадміністрації здійснює щотижнево з понеділка по п’ятницю в приміщенні райдержадміністрації в кабінетах голови, його заступника та керівника апарату.

         Протягом 2021 року було проведено 15 особистих прийомів на яких було прийнято 29 громадян та 3 виїзних прийоми на яких побувало 16 громадян. Згідно затвердженого графіка здійснюються виїзні особисті прийоми громадян. Головою райдержадміністрації проведено 3 виїзних особистих прийоми на яких побувало 16 громадян.

 За характером питань, основне місце займають питання соціального захисту населення порушувалось у 1870 зверненнях, що на 1656 звернень більше, ніж в 2020 році (214 звернення). Питання аграрної політики і земельних відносин підіймалося у 1798 зверненнях громадян, що на 1579 звернень більше ніж в аналогічний період 2020 року (219 звернень), комунального господарства підіймалося у 321 звернені громадян, що на 313 звернень більше ніж в 2020 році (8 звернень), екології та природних ресурсів збільшилось на 222 звернення, в 2020 році 33 звернення та інші.

 На виконання протокольних доручень за підсумками апаратної наради голови облдержадміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації у режимі відеоконференцз’язку щодо зменшення кількості звернень до центральних органів виконавчої влади Щастинська райдержадміністрація повідомляє, що у 2021 році проводилась робота по удосконаленню роботи  зі зверненнями громадян, зокрема:

 • значна увага приділяється щоденному контролю за своєчасним і повним розглядом звернень громадян з найбільш життєво важливих питань, такі звернення знаходяться на контролі у керівництва;
 • удосконалюється форма особистих прийомів громадян керівництвом райдержадміністрації. З метою більш ефективного вирішення питань, з якими звертаються громадяни, на особисті прийоми голови райдержадміністрації та його заступників постійно запрошуються начальники управлінь та відділів;
 • надавались рекомендації керівникам військово-цивільних адміністрацій та Новоайдарському селищному голові по роботі зі зверненнями громадян для роз’яснення та вирішення питань на місці.

 

           До Урядового контактного центру від громадян району  надійшло 630 звернень, що на 246 звернень більше, ніж 2020 рік (384). Були порушені питання щодо соціальних виплат, виплата та перерахунок субсидій, надання матеріальної грошової допомоги, відновлення електропостачання та інші. По всім питанням надані своєчасні відповіді заявникам.

         З «гарячої лінії» облдержадміністрації надійшло 55 звернень  від мешканців району, що на 24 звернення менше ніж в 2020 році ( 79 звернень).  Звернення надходили по таким питанням, як виплата субсидій та надання пільг на ЖКП, щодо видачі довідок внутрішньо переміщеним особам, щодо будівництва відкритого тенісного корту, щодо гуманітарних організацій та інші.

          Діє пряма телефонна лінія «Телефон довіри» та «гаряча лінія» – прийом громадян через засоби телефонного зв’язку,  який проводиться головою райдержадміністрації та його заступником.

Питання, на які було необхідне додаткове вивчення та залучення інших спеціалістів, були розглянуті на засіданнях постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян райдержадміністрації. За 2021 рік проведено 10 засідань.

         Підсумки роботи зі зверненнями громадян розглядаються двічі на рік на засіданнях колегії.

Головним спеціалістом по роботі зі зверненнями громадян апарату райдержадміністрації проводяться Дні контролю,  в рамках яких здійснюються перевірки стану виконання доручень по зверненням громадян в районі. За 2021 рік проведено 11 перевірок.

         Керівництво райдержадміністрації акцентує увагу керівників управлінь, відділів, інших структурних підрозділів Щастинської райдержадміністрації, керівників військово-цивільних адміністрацій та Новоайдарського селищного голови на необхідності підвищення відповідальності, забезпечення всебічного, кваліфікованого, неупередженого і об`єктивного розгляду звернень громадян, що дає можливість оперативно вирішувати порушені жителями району питання та задовольняти їх законні вимоги.

Голова                                                                                     Тетяна НОВИКОВА

 

 

Про  підсумки  розгляду  звернень

громадян що надійшли до Щастинської районної

державної адміністрації у І півріччі 2021 року

 

          Щастинська районна державна адміністрація роботу зі зверненнями громадян будує з урахуванням їх особливої ролі у забезпеченні постійного зв’язку між державою та громадянами, вирішенні важливих життєвих проблем як окремої людини, так і суспільства в цілому. Свою діяльність в цьому напрямку райдержадміністрація здійснює керуючись Конституцією України, Законом України “Про звернення громадян”, Указом Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 ”Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” та іншими нормативними актами.

           

Протягом І півріччя 2021 року до районної державної адміністрації надійшло 480 звернень громадян із пропозиціями, заявами і скаргами, що на 283 звернення, або на 41,04 %  більше, ніж за аналогічний період 2020 року  (197).

          За характером питань, основне місце займають питання соціального захисту населення (327 звернень), праці та заробітної плати (34 звернення), охорони здоров’я (18 звернень), комунального господарства (17 звернень), екології та природних ресурсів (15 звернень), а також інші питання.

          Із загальної кількості звернень :

          Задоволено – 139 ;

          Відмовлено у задоволенні – 1;

          Надано роз’яснення -  332;

          В стадії розгляду – 8.

Всього до райдержадміністрації звернулися такі громадяни пільгових категорій: особи з інвалідністю – 34, учасники бойових дій – 18, ветерани праці – 1, діти війни – 3, одинокі матері – 28, учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС - 3. Основні питання, з якими звертаються громадяни цих категорій –поліпшення умов проживання, надання соціальної та матеріальної допомоги та інше.

        

 Від центральних органів влади та  облдержадміністрації   надійшло 46 звернень громадян, або 9,6 %  від  загальної їх кількості, в тому числі :

              від Офісу Президента України – 3 звернення (у 2020 році – 1);

              від ВРУ – 1 звернення (у 2020 році – 0);

              від КМУ – 2 звернення ( у 2020 році – 0);

              від народних депутатів України – 4 звернення (за 2020 рік -5);

              від обласної державної адміністрації – 36 звернень (за 2020 рік – 3).

Питання, які були порушені у зверненнях, це надання матеріальної допомоги за зруйновані будинки внаслідок пожежі, водопостачання та ремонту доріг, призначення та виплата житлової субсидії, невиплати заробітної плати та інші.

          Всі зазначені звернення розглянуті з попереднім вивченням  ситуації та подальшим наданням можливої допомоги заявникам. На всі звернення надані своєчасні відповіді, роз`яснення та рекомендації.

          

         За звітній період 2021 року до райдержадміністрації надійшло 1 колективне звернення, що на 4 звернення менше порівняно з  2020 роком (5 звернень). Питання, яке було порушено у зверненні це виплата компенсації  після пожежі в селі Муратове.                           

          Розпорядженням голови  райдержадміністрації від 13.05.2021 № 162 затверджено графіки особистих виїзних прийомів громадян головою та заступниками голови  райдержадміністрації на 2021 рік.  Графіки проведення особистих прийомів громадян оприлюднені  на офіційному веб-сайті та на дошці оголошень  в приміщенні райдержадміністрації.

          Особисті прийоми громадян керівництво  райдержадміністрації здійснює щотижнево з понеділка по п’ятницю в приміщенні райдержадміністрації в кабінетах голови, його заступника та керівника апарату.

          Згідно затвердженого графіка здійснюються виїзні особисті прийоми громадян. Головою райдержадміністрації проведено 2 виїзних особистих прийоми на яких побувало 4 громадянина.

 Протягом І півріччя 2021 року було проведено 6 особистих прийомів громадян.

           За І півріччя 2021 року в порівнянні з аналогічним періодом 2020 року  кількість звернень громадян по району збільшилась і дорівнює 2467 звернень (2020 ріці – 1598), що на 869 звернень більше. Таке зростання  звернень пов’язане зі зміною територіального устрою району та збільшенням чисельності населення новоутвореної території.

          За характером питань, основне місце займають звернення з аграрної політики і земельних відносин, соціального захисту населення, питання комунального господарства, праці і заробітної плати.

Питання аграрної політики і земельних відносин порушувалось у 1128  зверненнях, що на 684 звернення більше, ніж в 2020 році (444 звернення). З питань праці і заробітної плати за І півріччя 2021 року надійшло 106 звернень, в 2020 році (5 звернень), кількість питань комунального господарства збільшилась на 38 звернень, в 2020 році (113 звернень), питання житлової політики порушувалось у 52 зверненнях, що на 23 звернень більше, ніж в 2020 році (29 звернень), питання охорони здоров’я збільшилось на 23 звернення, в 2020 році (23 звернення) та інші.

 

До Урядового контактного центру від громадян району  надійшло 304 звернення, що на 159 звернень більше, ніж у І півріччі 2020 року (145). Були порушені питання щодо затримки соціальних виплат, виплати матеріальної допомоги, виплата та перерахунок субсидій, щодо відновлення роботи сільських клубів, повноцінного харчування дітей та інші. По всім питанням надані своєчасні відповіді заявникам.

          З «гарячої лінії» облдержадміністрації надійшло 33 звернення  від мешканців району, що на 14 звернень  більше ніж в І півріччі 2020 року ( 19 звернень).  Звернення надходили по таким питанням, як вивезення сміття  на безоплатній основі, надання соціальних послуг, виплата, перерахунок субсидій та інші.

         

          Діє пряма телефонна лінія «Телефон довіри» та «гаряча лінія» – прийом громадян через засоби телефонного зв’язку,  який проводиться головою райдержадміністрації та його заступником.

Питання, на які було необхідне додаткове вивчення та залучення інших спеціалістів, були розглянуті на засіданнях постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян райдержадміністрації. За І півріччя 2021 року проведено 4 засідання. На комісіях розглядались питання порядку надання грошової компенсації за морально-психологічні травми внаслідок пожежі, визнання права власності на земельну частку (пай) та видачі сертифікату, виплати матеріально грошової допомоги за зруйнований будинок внаслідок пожежі у вересні-жовтні 2020 року та щодо скасування розпорядження голови Станично-Луганської районної державної адміністрації від 30 серпня 2005 року № 767 в окремій частині.

         Підсумки роботи зі зверненнями громадян розглядаються двічі на рік на засіданнях колегії, а  також  на апаратних нарадах постійно заслуховуються звіти по роботі зі зверненнями громадян.

          Керівництвом і спеціалістами райдержадміністрації проводяться Дні контролю,  в рамках яких здійснюються перевірки стану виконання доручень по зверненням громадян в районі. За 6 місяців 2021 року проведено 5 перевірок.

         Керівництво райдержадміністрації акцентує увагу керівників управлінь, відділів, інших структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників військово-цивільних адміністрацій та Новоайдарського селищного голови на необхідності підвищення відповідальності, забезпечення всебічного, кваліфікованого, неупередженого і об`єктивного розгляду звернень громадян, що дає можливість оперативно вирішувати порушені жителями району питання та задовольняти їх законні вимоги.

 

Голова                                                                         Тетяна  НОВИКОВА

 

 

Про  підсумки  розгляду  звернень

громадян що надійшли до Новоайдарської районної

державної адміністрації у  2020 році

 

          Новоайдарська районна державна адміністрація роботу зі зверненнями громадян будує з урахуванням їх особливої ролі у забезпеченні постійного зв’язку між державою та громадянами, вирішенні важливих життєвих проблем як окремої людини, так і суспільства в цілому. Свою діяльність райдержадміністрація здійснює керуючись Конституцією України, Законом України “Про звернення громадян”, Указом Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 ”Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” та іншими нормативними актами.

           Протягом 2020 року до районної державної адміністрації надійшло 1487 звернень громадян із пропозиціями, заявами і скаргами, що на 1245 звернень, або на 514,5%  більше, ніж за аналогічний період 2019 року  (242).

          За характером питань, основне місце займають питання соціального захисту населення (1177 звернень), комунального  господарства (85 звернень), охорони здоров’я (81 звернення), сім’ї, дітей, молоді, гендерної рівності, фізичної культури і спорту (31 звернення), екології та природних ресурсів (24 звернення), аграрної політики та земельних відносин (18 звернень), освіти (16 звернень), а також інші питання.

          Із загальної кількості звернень :

          -задоволено – 1069;

          -надано роз’яснення -  381;

          -відмовлено у задоволенні – 19;

          -в стадії розгляду – 18.

          Від центральних органів влади та  облдержадміністрації   надійшло 43 звернення громадян, або 2,9 %  від  загальної їх кількості, в тому числі :

              від Офісу Президента України – 4;

              від народних депутатів України – 14;

              від обласної державної адміністрації – 25.

Питання, які були порушені у зверненнях, це надання автомобільного транспорту багатодітній сім’ї, щодо надання матеріальної допомоги, щодо засобів зовнішньої реклами, щодо відключення електроенергії, щодо переоформлення документів, як одинока мати та інше.

          Всі зазначені звернення розглянуті з попереднім вивченням  ситуації та подальшим наданням можливої допомоги заявникам. На всі звернення надані своєчасні відповіді, роз`яснення та рекомендації.

Особлива увага приділяється проблемам, порушеним у зверненнях пенсіонерів, інвалідів, одиноких громадян, багатодітних та мало забезпечених сімей.

Від найменш соціально захищених категорій громадян за звітний 2020 рік до райдержадміністрації надійшло 93 звернення, в тому числі:

 • від інвалідів І, ІІ, ІІІ групи – 38 звернень;
 • від членів багатодітних сімей, одиноких матерів – 29 звернень;
 • від учасників бойових дій – 20 звернень;
 • від дітей війни – 6 звернень.

Питання які порушувались у зверненнях - щодо призначення та виплати субсидії, соціальної допомоги, щодо отримання гуманітарної допомоги, щодо отримання лікарських засобів, щодо позбавлення батьківських прав та інші.

З них:

 • надано роз’яснення – 71;
 • задоволено – 21;
 • на виконанні – 1.

           За звітній період 2020 року до райдержадміністрації надійшло 8 колективних звернень, що на 3 звернення менше порівняно з  2019 роком (11 звернень). Питання, які були порушені у зверненнях є виділення коштів для належної організації забезпечення протипожежної безпеки в закладах освіти, щодо реорганізації загально освітніх шкіл, щодо капітального ремонту дороги, щодо роз’яснень стосовно виплат матеріальної грошової допомоги та інші.                    

          Розпорядженням голови  райдержадміністрації від 25.05.2020  № 226 затверджено графіки особистих виїзних прийомів громадян головою та заступниками голови  райдержадміністрації на 2020 рік.  Графіки проведення особистих прийомів громадян оприлюднені  на офіційному веб-сайті та на дошці оголошень  в приміщенні райдержадміністрації.

          Особисті прийоми громадян керівництво  райдержадміністрації здійснює щотижнево з понеділка по п’ятницю в приміщенні райдержадміністрації в кабінетах голови, його заступника та керівника апарату.

          Протягом 2020 року було проведено 48 особистих прийомів на яких було прийнято 531 громадян та 21 виїзний прийом на якому побувало 389 громадян.

За 2020 рік в порівнянні з аналогічним періодом 2019 року кількість звернень громадян по району збільшилась в зв’язку  масштабними лісовими пожежами в Смолянинівській та Муратівській сільських радах і дорівнює 4006 (2019 рік – 2402 звернень), що на 1604 звернень більше ніж за аналогічний період.

За характером питань, основне місце займають питання соціального захисту населення порушувалось у 2171 зверненнях, що на 1419 звернень більше, ніж в 2019 році (752 звернення). Питання аграрної політики і земельних відносин підіймалося у 1003 зверненнях громадян, що на 108 звернень більше ніж в аналогічний період 2019 року (895 звернень), комунального господарства підіймалося у 247 зверненнях громадян, що на 56 звернень більше ніж в 2019 році (191 звернення), а також  збільшилась кількість звернень з питань охорони здоров’я за 2020 рік надійшло 98 звернень, в 2019 році (30 звернень), питання сімейної та гендерної політики, захисту прав дітей збільшилося на 24 звернення, в 2019 році (17 звернень), питання освіти, наукової, науково-технічної, інноваційної діяльності та інтелектуальної власності порушувалось у 23 зверненнях, що на 8 звернень більше, ніж в 2019 році (15 звернень), та інші.

 Зменшення кількості звернень громадян спостерігалась з екології та природних ресурсів 77 звернень, що на 21 менше ніж  в 2019 році (98 звернень), з питань житлової політики 55 звернень, що на 28 звернень менше за аналогічний період 2019 року (83 звернення), питання праці і заробітної плати  19 звернень, в 2019 році (28 звернень), що на 9 звернень менше, з забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку 16 звернень, що на 15 звернень менше ніж в 2019 році (31 звернення).

На виконання протокольних доручень за підсумками апаратної наради голови облдержадміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації у режимі відеоконференцз’язку щодо зменшення кількості звернень до центральних органів виконавчої влади Новоайдарська райдержадміністрація повідомляє, що у 2020 році проводилась робота по удосконаленню роботи  зі зверненнями громадян, зокрема:

 • значна увага приділяється щоденному контролю за своєчасним і повним розглядом звернень громадян з найбільш життєво важливих питань, такі звернення знаходяться на контролі у керівництва;
 • удосконалюється форма особистих прийомів громадян керівництвом райдержадміністрації. З метою більш ефективного вирішення питань, з якими звертаються громадяни, на особисті прийоми голови райдержадміністрації та його заступників постійно запрошуються начальники управлінь та відділів;
 • проводились постійні бесіди та надавались рекомендації головам сільських та селищних рад по роботі зі зверненнями громадян для роз’яснення та вирішення питань на місці.

 

           До Урядового контактного центру від громадян району  надійшло 384 звернень, що на 20 звернень менше, ніж 2019 року (404). Були порушені питання щодо соціальних виплат, виплата та перерахунок субсидій, перерахунку пенсій, надання матеріальної грошової допомоги, медичного обслуговування, щодо розчищення доріг, відновлення електропостачання та інші. По всім питанням надані своєчасні відповіді заявникам.

          З «гарячої лінії» облдержадміністрації надійшло 79 звернень  від мешканців району, що на 42 звернення  більше ніж в 2019 році ( 37 звернень).  Звернення надходили по таким питанням, як виплата, перерахунок субсидій та надання пільг на ЖКП, щодо надання матеріальної допомоги, медичне обслуговування та інші.

          Діє пряма телефонна лінія «Телефон довіри» та «гаряча лінія» – прийом громадян через засоби телефонного зв’язку,  який проводиться головою райдержадміністрації та його заступником.

Питання, на які було необхідне додаткове вивчення та залучення інших спеціалістів, були розглянуті на засіданнях постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян райдержадміністрації. За 2020 рок проведено 10 засідань.

         Підсумки роботи зі зверненнями громадян розглядаються двічі на рік на засіданнях колегії.

Керівництвом і спеціалістами райдержадміністрації проводяться Дні контролю,  в рамках яких здійснюються перевірки стану виконання доручень по зверненням громадян в районі. За 12 місяців 2020 року проведено 6 перевірок.

         Порушень встановлених термінів розгляду звернень громадян не допускається. Керівництво райдержадміністрації акцентує увагу керівників управлінь, відділів, інших структурних підрозділів райдержадміністрації, виконкомів селищної, сільських рад на необхідності підвищення відповідальності, забезпечення всебічного, кваліфікованого, неупередженого і об`єктивного розгляду звернень громадян, що дає можливість оперативно вирішувати порушені жителями району питання та задовольняти їх законні вимоги.

 

В.о. голови                                                                        Олексій ДЄДОВ

 

Про  підсумки  розгляду  звернень

громадян що надійшли до Новоайдарської районної

державної адміністрації у І півріччі 2020 року

 

         Новоайдарська районна державна адміністрація роботу зі зверненнями громадян будує з урахуванням їх особливої ролі у забезпеченні постійного зв’язку між державою та громадянами, вирішенні важливих життєвих проблем як окремої людини, так і суспільства в цілому. Свою діяльність райдержадміністрація здійснює керуючись Конституцією України, Законом України “Про звернення громадян”, Указом Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 ”Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” та іншими нормативними актами.

           Протягом І півріччя 2020 року до районної державної адміністрації надійшло 197 звернень громадян із пропозиціями, заявами і скаргами, що на 123 звернення, або на 166,2 %  більше, ніж за аналогічний період 2019 року  (74).

         За характером питань, основне місце займають питання соціального захисту населення (104 звернення), комунального  господарства (44 звернення), охорони здоров’я (13 звернень), аграрної політики та земельних відносин (9 звернень), освіти (8 звернень), а також інші питання.

          Із загальної кількості звернень :

          Задоволено – 36 ;

          Надано роз’яснення -  152;

          В стадії розгляду – 9.

          Від центральних органів влади та  облдержадміністрації   надійшло 9 звернень громадян, або 4,6 %  від  загальної їх кількості, в тому числі :

              від Офісу Президента України – 1;

              від народних депутатів України – 5;

              від обласної державної адміністрації – 3.

Питання, які були порушені у зверненнях, це надання автомобільного транспорту багатодітній сім’ї,  щодо інформації про кількість громадян України – учасників бойових дій 1939-1945 років, щодо виділення коштів для своєчасного та повного фінансування робіт по усуненню порушень пожежної безпеки та інші.

          Всі зазначені звернення розглянуті з попереднім вивченням  ситуації та подальшим наданням можливої допомоги заявникам. На всі звернення надані своєчасні відповіді, роз`яснення та рекомендації.

           За звітній період 2020 року до райдержадміністрації надійшло 5 колективних звернень, що на 4 звернення менше порівняно з  2019 роком (9 звернень). Питання, які були порушені у зверненнях є виділення коштів для належної організації забезпечення протипожежної безпеки в закладах освіти, щодо реорганізації загально освітніх шкіл, щодо капітального ремонту дороги, щодо відповідних правил розміщення бджіл у населених пунктах та інші.                       

          Розпорядженням голови  райдержадміністрації від 25.05.2020  № 226 затверджено графіки особистих виїзних прийомів громадян головою та заступниками голови  райдержадміністрації на 2020 рік.  Графіки проведення особистих прийомів громадян оприлюднені  на офіційному веб-сайті та на дошці оголошень  в приміщенні райдержадміністрації.

         Особисті прийоми громадян керівництво  райдержадміністрації здійснює щотижнево з понеділка по п’ятницю в приміщенні райдержадміністрації в кабінетах голови, його заступника та керівника апарату.

         Згідно затвердженого графіка здійснюються виїзні особисті прийоми громадян. Головою райдержадміністрації проведено 3 виїзних особистих прийоми на яких побувало 7 громадян.

 Протягом І півріччя 2020 року було проведено 2 особистих прийоми головою та 1 - заступником голови райдержадміністрації на яких було прийнято 3 громадян.

Зменшення проведення виїзних та особистих прийомів головою та заступником обумовлено карантинними заходами спричиненими коронавірусом COVID-19.

          За І півріччя 2020 року в порівнянні з аналогічним періодом 2019 року  кількість звернень громадян по району  збільшилась і дорівнює 1598 звернень (2019 рік – 1219), що на 379 звернень більше. Зростання звернень по району обумовлене, збільшенням кількості звернень громадян з соціальних питань у сільських радах району.

          За характером питань, основне місце займають звернення з соціального захисту населення, аграрної політики і земельних відносин, питання комунального господарства та житлової політики.

Питання соціального захисту населення порушувалось у 806 зверненнях, що на 488 звернень більше, ніж в 2019 році (318 звернень). Питання комунального господарства підіймалося у 113 зверненнях громадян, що на 27 звернень більше ніж в аналогічному періоді 2019 року (86 звернень), а також  збільшилась кількість звернень з питань охорони здоров’я за І півріччя 2020 року надійшло 23 звернення, в 2019 році (11 звернень), питання житлової політики збільшилося на 4 звернення, в 2019 році (25 звернень), питання екології та природних ресурсів порушувалось у 11 зверненнях, що на 7 звернень більше, ніж в 2019 році (8 звернень), та інші.

 Зменшення кількості звернень громадян спостерігалась з питань аграрної політики і земельних відносин 444 заяв, що на 89 менше ніж  в 2019 році (533 звернень), з питань транспорту і зв’язку 8 звернень, що на 7 звернень менше за аналогічний період 2019 року (11 звернень), питання праці і заробітної плати  5 звернень, в 2019 році (10 звернень), що на 5 звернень менше.

У І півріччі 2020 року Новоайдарська райдержадміністрація   проводила заходи по зменшенню кількості звернень громадян та по удосконаленню роботи  зі зверненнями громадян, зокрема:

 

значна увага приділяється щоденному контролю за своєчасним і повним розглядом звернень громадян з найбільш життєво важливих питань, такі звернення знаходяться на контролі у керівництва;

 

удосконалюються форма особистих прийомів громадян керівництвом райдержадміністрації. З метою більш ефективного вирішення питань, з якими звертаються громадяни, на особисті прийоми голови райдержадміністрації та його заступників постійно запрошуються начальники управлінь та відділів;

 

проводиться робота з громадянами для вирішення питань на місцевості, надання консультацій та  роз’яснень з різноманітних питань;

 

налагоджена чітка взаємодія в роботі з Луганським обласним контактним центром по розгляду звернень громадян на Урядову «гарячу лінію» та «гарячу лінію» Луганської ОДА.

 

           До Урядового контактного центру від громадян району  надійшло 145 звернень, що на 115 звернень менше, ніж у І півріччі 2019 року (260). Були порушені питання щодо затримки соціальних виплат, виплати матеріальної допомоги та надання гуманітарної допомоги, виплата та перерахунок субсидій, перерахунку пенсій, медичного обслуговування та надання ліків, щодо розчищення доріг, відновлення електропостачання та інші. По всім питанням надані своєчасні відповіді заявникам.

         З «гарячої лінії» облдержадміністрації надійшло 19 звернень  від мешканців району, що на 13 звернень  менше ніж в І півріччя 2019 року ( 32 звернення).  Звернення надходили по таким питанням, як виплата, перерахунок субсидій та надання пільг на ЖКП, щодо надання матеріальної допомоги  та пільг, медичне обслуговування та роботу аптечних пунктів та інші.

          Діє пряма телефонна лінія «Телефон довіри» та «гаряча лінія» – прийом громадян через засоби телефонного зв’язку,  який проводиться головою райдержадміністрації та його заступником..

Питання, на які було необхідне додаткове вивчення та залучення інших спеціалістів, були розглянуті на засіданнях постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян райдержадміністрації. За І півріччя 2020 року проведено 5 засідань. На комісіях розглядались питання порядку надання соціального працівника на платній основі, забезпечення багатодітної сім’ї автомобілем, розташування пасіки та ведення бджільництва, щодо професійних рішень лікарів та направлення сина до інфекційного відділення та неналежного лікування та інші.

         Підсумки роботи зі зверненнями громадян розглядаються двічі на рік на засіданнях колегії, а  також  на апаратних нарадах постійно заслуховуються звіти по роботі зі зверненнями громадян голів селищної, сільських та міської рад.

          Керівництвом і спеціалістами райдержадміністрації проводяться Дні контролю,  в рамках яких здійснюються перевірки стану виконання доручень по зверненням громадян в районі. За 6 місяців 2020 року проведено 4 перевірки.

         Керівництво райдержадміністрації акцентує увагу керівників управлінь, відділів, інших структурних підрозділів райдержадміністрації, виконкомів селищної, сільських та міської рад на необхідності підвищення відповідальності, забезпечення всебічного, кваліфікованого, неупередженого і об`єктивного розгляду звернень громадян, що дає можливість оперативно вирішувати порушені жителями району питання та задовольняти їх законні вимоги.

 

Голова                                                                                       Тетяна  НОВИКОВА

 

 

Про  підсумки  розгляду  звернень

громадян в Новоайдарській районній

державній адміністрації за 2019 року

 

         Новоайдарська районна державна адміністрація роботу зі зверненнями громадян будує з урахуванням їх особливої ролі у забезпеченні постійного зв’язку між державою та громадянами, вирішенні важливих життєвих проблем як окремої людини, так і суспільства в цілому. Свою діяльність райдержадміністрація здійснює керуючись Конституцією України, Законом України “Про звернення громадян”, Указом Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 ”Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” та іншими нормативними актами.

            У 2019 році на засіданні колегії райдержадміністрації  розглянуто питання «Про  хід виконання Закону України «Про звернення громадян» та Указу Президента України від 07.02.2008р. №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування»  в райдержадміністрації за 2019 рік».

           Протягом 2019 року до районної державної адміністрації надійшло 242 звернень громадян із пропозиціями, заявами і скаргами, що на 53 звернення, або на 22 % ніж за аналогічний період 2018 року  (189 звернень).

         За характером питань, основне місце займають питання соціального захисту населення - 117 звернень, в 2018 році (62 звернення), з питань комунального  господарства надійшло - 33 звернення, в 2018 році (50 звернень), аграрної політики та земельних відносин - 24 звернення, в 2018 році (17 звернень), з питань освіти та наукової діяльності надійшло 15 звернень, в 2018 році (9 звернень) охорони здоров’я - 11 звернень, в 2018 році (13 звернень),  та інші питання.

          Із загальної кількості звернень :

          Задоволено – 48;

          Надано роз’яснення - 173;

          В стадії розгляду – 21.

 

          Від центральних органів влади та  облдержадміністрації   надійшло 56 звернень громадян, або 24 %  від  загальної їх кількості, в тому числі :

              від Адміністрації Президента України – 3;

              від Верховної Ради України -10;

              від Кабінету Міністрів України – 1 ;

              від народних депутатів України – 15;

              від обласної державної адміністрації – 27.

Питання, які були порушені у зверненнях, це надання матеріальної допомоги, питання виплати компенсації за зруйнований будинок, щодо вирішення земельних конфліктів, та  інші.

          Всі зазначені звернення розглянуті з попереднім вивченням  ситуації та подальшим наданням можливої допомоги заявникам. На всі звернення надані своєчасні відповіді, роз`яснення та рекомендації.

         Особлива увага приділяється проблемам, порушеним у зверненнях пенсіонерів, інвалідів, одиноких громадян, багатодітних та малозабезпечених сімей.

         Від найменш соціально захищених категорій громадян за  звітний 2019 рік до райдержадміністрації надійшло 16 звернень , в тому числі :

 • від інвалідів І, ІІ, ІІІ групи – 7 звернень;
 • від членів багатодітних сімей, одиноких матерів – 5 звернень;
 • від учасників бойових дій – 4  звернення.

Питання які порушувались у зверненнях -  щодо призначення соціальної допомоги, щодо компенсації за житло, як учасник бойових дій та ВПО, щодо можливості відкриття торгівельної точки на території РТМО, щодо оформлення субсидії, щодо забезпечення дровами та інші .

              З них:

              - надано роз’яснення – 11;

              - задоволено –5 ;

               

           За звітній період 2019 року до райдержадміністрації надійшло 11 колективних звернень, як і за період в 2018 році (11 звернень). Питаннями, які були порушені у зверненнях: щодо відновлення водопостачання в с. Трьохізбенка, щодо можливості проведення занять хореографією в навчальному закладі, щодо роботи керівника Трьохізбенкської ВЦА, вирішення земельного конфлікту та інші.

          Розпорядженням голови  райдержадміністрації від 26.12.2018  № 625 затверджено графіки особистого прийому громадян головою та заступниками голови  райдержадміністрації на 2019 рік.  Всі графіки прийому оприлюднені на сторінках районної газети «Вісник Новоайдарщини»,  на офіційному веб-сайті райдержадміністрації та на дошці оголошень в будівлі районної державної адміністрації.

         Особисті прийоми громадян керівництво  райдержадміністрації здійснює щотижнево у понеділок, середу  та четвер в приміщення райдержадміністрації в кабінетах голови та його заступників.

Протягом 2019 року було проведено 6 особистих прийомів на яких було прийнято 9 громадян .

 

         Згідно затвердженого графіка здійснюються виїзні прийоми громадян керівництвом району.  В.о. голови райдержадміністрації проведено 6  виїзних прийомів на яких побувало 86 громадян.

         За 2019 рік в порівнянні з аналогічним періодом 2018 року  кількість звернень громадян по району  збільшилась і дорівнює 2402 (2018 рік – 2136 звернень), що на 266 звернень більше ніж за аналогічний період.

          За характером питань, основне місце займають питання  аграрної політики та земельних відносин порушувалось у 895 зверненнях, соціального захисту населення – 620 звернень, питання комунального господарства порушувалось у 191 зверненні, питання охорони здоров’я порушувались у 162 зверненнях, з питань житлової політики 83 звернення, питання екології та природні ресурси 98 звернень та інші.

          Збільшення кількості звернень, у порівнянні з 2018 роком, спостерігається в питаннях аграрної політики 895 звернень (2018 рік – 529), питання охорони здоров’я  162 звернення (2018 рік – 22), питання екології та природних ресурсів  98 звернень (2018 рік - 65) та питання  діяльності органів місцевого самоврядування 16 звернень (2018 рік – 3 звернення).

          На виконання протокольних доручень за підсумками апаратної наради голови облдержадміністрації – керівника обласної військово – цивільної адміністрації  щодо стану розгляду звернень громадян за підсумками вжитих заходів по роботі зі зверненнями громадян та інших заходів Новоайдарська райдержадміністрація  повідомляє, що у 2019 році проводилась робота по удосконаленню роботи зі зверненнями громадян, зокрема:

 • значна увага приділяється щоденному контролю за своєчасним і повним розглядом звернень громадян з найбільш життєво важливих питань, такі звернення знаходяться на контролі у керівництва;
 • удосконалюються форма особистих прийомів громадян керівництвом райдержадміністрації. З метою більш ефективного вирішення питань, з якими звертаються громадяни, на особисті та виїзні прийоми голови райдержадміністрації та його заступників постійно запрошуються начальники управлінь та відділів ;
 • для покращення роботи зі зверненнями громадян мешканців, які проживають на лінії розмежування розроблені додаткові графіки прийомів громадян головою райдержадміністрації, затверджені від 04 вересня 2018 року; 
 • проводяться постійні бесіди та надаються рекомендації головам сільських та селищних рад по роботі зі зверненнями громадян для роз’яснення та вирішення питань на місцевості.

 

До Урядового контактного центру від громадян району  надійшло 404 звернень, що на 110 звернень менше ніж у 2018 році (514 звернень). Були порушені питання щодо затримки соціальних виплат, виплати матеріальної допомоги та надання гуманітарної допомоги, призначення  та перерахунку субсидій, питання житлово – комунального господарства  та інші. По всім питанням надані своєчасні відповіді заявникам.

          З «гарячої лінії» облдержадміністрації надійшло 37 звернень (2018 рік 67 звернень) від мешканців району, з таких питань, як виплата та перерахунок субсидій, відновлення електропостачання, щодо надання матеріальної та інші.

          Діє пряма телефонна лінія «Телефон довіри» та «гаряча лінія» – прийом громадян через засоби телефонного зв’язку,  який проводиться головою райдержадміністрації та його заступниками.

         Питання, на які було необхідне додаткове вивчення та залучення інших спеціалістів, були розглянуті на засіданнях постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян райдержадміністрації. За 2019 рік проведено 12 засідань.

         Підсумки роботи зі зверненнями громадян розглядаються двічі на рік на засіданнях колегії, а  також  на апаратних нарадах постійно заслуховуються звіти по роботі зі зверненнями громадян голів селищної, сільських ті міської рад.

          Керівництвом і спеціалістами райдержадміністрації проводяться Дні контролю,  в рамках яких здійснюються перевірки стану виконання доручень по зверненням громадян в районі. За 12 місяців 2019 року проведено 12 перевірок.

         Порушень встановлених термінів розгляду звернень громадян не допускається. Керівництво райдержадміністрації акцентує увагу керівників управлінь, відділів, інших структурних підрозділів райдержадміністрації, виконкомів селищної, сільських та міської рад на необхідності підвищення відповідальності, забезпечення всебічного, кваліфікованого, неупередженого і об`єктивного розгляду звернень громадян, що дає можливість оперативно вирішувати порушені жителями району питання та задовольняти їх законні вимоги.

 

 

 

В.о. голови                                                                                  Тетяна НОВИКОВА

                               

 

 

 

 

Про  підсумки  розгляду  звернень

громадян в Новоайдарській районній

державній адміністрації за 2018 року

 

         Новоайдарська районна державна адміністрація роботу зі зверненнями громадян будує з урахуванням їх особливої ролі у забезпеченні постійного зв’язку між державою та громадянами, вирішенні важливих життєвих проблем як окремої людини, так і суспільства в цілому. Свою діяльність райдержадміністрація здійснює керуючись Конституцією України, Законом України “Про звернення громадян”, Указом Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 ”Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” та іншими нормативними актами.

            У 2018 році на засіданні колегії райдержадміністрації  розглянуто питання «Про  хід виконання Закону України «Про звернення громадян» та Указу Президента України від 07.02.2008р. №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування»  в райдержадміністрації за 2018 рік».

           Протягом 2018 року до районної державної адміністрації надійшло 189 звернень громадян із пропозиціями, заявами і скаргами, що на 7 звернень, або на 4 %  більше, ніж за аналогічний період 2017 року  (182 звернення).

         За характером питань, основне місце займають питання соціального захисту населення - 62 звернення, в 2017 році (57 звернень), з питань комунального  господарства надійшло - 50 звернень, в 2017 році (35 звернень), аграрної політики та земельних відносин -17 звернень, в 2017 році (11) звернень, охорони здоров’я - 13 звернень, в 2017 році (11 звернень),  з питань освіти та наукової діяльності надійшло 9 звернень, в 2017 році (13 звернень), та інші питання.

          Із загальної кількості звернень :

          Задоволено – 54 ;

          Надано роз’яснення - 130;

          В стадії розгляду – 5.

 

          Від центральних органів влади та  облдержадміністрації   надійшло 38 звернень громадян, або 20 %  від  загальної їх кількості, в тому числі :

              від Адміністрації Президента України – 3;

              від Верховної Ради України ---;

              від Кабінету Міністрів України – 2 ;

              від народних депутатів України – 5;

              від обласної державної адміністрації – 28.

Питання, які були порушені у зверненнях, це надання матеріальної допомоги, питання виплати компенсації за зруйнований будинок, щодо оформлення документів на землю, щодо виділення коштів на придбання інвалідного візка, щодо заготівлі дров для опалення, щодо передачі у власність підвального приміщення будинку та  інші.

          Всі зазначені звернення розглянуті з попереднім вивченням  ситуації та подальшим наданням можливої допомоги заявникам. На всі звернення надані своєчасні відповіді, роз`яснення та рекомендації.

         Особлива увага приділяється проблемам, порушеним у зверненнях пенсіонерів, інвалідів, одиноких громадян, багатодітних та малозабезпечених сімей.

         Від найменш соціально захищених категорій громадян за  звітний 2018 рік до райдержадміністрації надійшло 11 звернень , в тому числі :

від інвалідів І, ІІ, ІІІ групи – 7 звернення;
від дітей війни – 1;
від членів багатодітних сімей, одиноких матерів – 2 звернення;
від учасників ліквідації наслідків ЧАЕС – 1  звернення.

Питання які порушувались у зверненнях -  щодо призначення соціальної допомоги, щодо заборгованості за газ, щодо безкоштовного проїзду на шкільному автобусі пенсіонерам, щодо стану медичного обслуговування, щодо оформлення субсидії, щодо забезпечення дровами та інші .

              З них:

              - надано роз’яснення – 5 ;

              - задоволено –4 ;

               - на стадії розгляду- 2 .

           За звітній період 2018 року до райдержадміністрації надійшло 11 колективних звернень, що на 7 звернень менше порівняно з  2017 роком (18 звернень). Питаннями, які були порушені у зверненнях є придбання двигуна для автомобіля службової машини водоканалу, внесення змін до технічного паспорту земельної ділянки, щодо визначення місця проживання неповнолітнього, щодо введення магазину в експлуатацію  та інші питання.                       

          Розпорядженням голови  райдержадміністрації від 26.12.2017  № 380 затверджено графіки особистого прийому громадян головою та заступниками голови  райдержадміністрації на 2018 рік.  Всі графіки прийому оприлюднені на сторінках районної газети «Вісник Новоайдарщини»,  на офіційному веб-сайті райдержадміністрації та на дошці оголошень в будівлі районної державної адміністрації.

        

Особисті прийоми громадян керівництво  райдержадміністрації здійснює щотижнево у понеділок, середу  та четвер в приміщення райдержадміністрації в кабінетах голови та його заступників.

Протягом 2018 року було проведено 72 особистих прийомів на яких було прийнято 168 громадянина .

З яких:

-  головою проведено 48 прийомів на яких прийнято 99 громадян;       

- заступниками голови проведено 24 особистих прийоми на яких прийнято 69 громадян;

         Згідно затвердженого графіка здійснюються виїзні прийоми громадян керівниками району. Головою райдержадміністрації проведено 14  виїзних прийомів на яких побувало 71 громадянина.

         За 2018 рік в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року  кількість звернень громадян по району  зменшилась і дорівнює 2136 (2017 рік – 2326), що на 190 звернень менше ніж за аналогічний період.

          За характером питань, основне місце займають питання соціального захисту населення – 714 звернень, питання аграрної політики та земельних відносин порушувалось у 529 зверненнях, питання комунального господарства порушувалось у 331 зверненні, з питань житлової політики 103 звернення, питання екологія та природні ресурси 65 звернень.

          Збільшення кількості звернень, у порівнянні з 2017 роком, спостерігається в питаннях аграрної політики 529 звернень (2017рік – 508), питання комунального господарства 331 звернення (2017 рік -208), питання екології та природних ресурсів  65 звернень (2017 рік - 56) та питання транспорту та зв’язку 21 звернення (2017 рік -110).

          На виконання розділу ІІІ  пункту 1,2 протокольного доручення за підсумками апаратної наради голови облдержадміністрації – керівника обласної військово – цивільної адміністрації  Гарбуза Ю.Г щодо стану розгляду звернень громадян за підсумками вжитих заходів по роботі зі зверненнями громадян та інших заходів Новоайдарська райдержадміністрація  повідомляє, що у 2018 році проводилась робота по удосконаленню роботи зі зверненнями громадян, зокрема:

значна увага приділяється щоденному контролю за своєчасним і повним розглядом звернень громадян з найбільш життєво важливих питань, такі звернення знаходяться на контролі у керівництва;
удосконалюються форма особистих прийомів громадян керівництвом райдержадміністрації. З метою більш ефективного вирішення питань, з якими звертаються громадяни, на особисті та виїзні прийоми голови райдержадміністрації та його заступників постійно запрошуються начальники управлінь та відділів ;
для покращення роботи зі зверненнями громадян мешканців, які проживають на лінії розмежування розроблені додаткові графіки прийомів громадян головою райдержадміністрації, затверджені від 04 вересня 2018 року; 
проводяться постійні бесіди та надаються рекомендації головам сільських та селищних рад по роботі зі зверненнями громадян для роз’яснення та вирішення питань на місцевості.

         До Урядового контактного центру від громадян району  надійшло 514 звернень, що на 341 звернення менше ніж у 2017 році (855 звернень). Були порушені питання щодо затримки соціальних виплат, виплати матеріальної допомоги та надання гуманітарної допомоги, призначення  та перерахунку субсидій, питання житлово – комунального господарства  та інші. По всім питанням надані своєчасні відповіді заявникам.

          З «гарячої лінії» облдержадміністрації надійшло 67 звернень  від мешканців району, з таких питань, як виплата та перерахунок субсидій, відновлення електропостачання, щодо надання матеріальної та гуманітарної допомоги та інші.

          Діє пряма телефонна лінія «Телефон довіри» та «гаряча лінія» – прийом громадян через засоби телефонного зв’язку,  який проводиться головою райдержадміністрації та його заступниками.

         Питання, на які було необхідне додаткове вивчення та залучення інших спеціалістів, були розглянуті на засіданнях постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян райдержадміністрації. За 2018 рік проведено 12 засідань.

         Підсумки роботи зі зверненнями громадян розглядаються двічі на рік на засіданнях колегії, а  також  на апаратних нарадах постійно заслуховуються звіти по роботі зі зверненнями громадян голів селищної, сільських ті міської рад.

        Протягом 2018 року здійсненно 18 перевірок органів місцевого самоврядування, з питань  виконання законодавства по роботі зі зверненнями громадян. За результатами перевірок складено акти перевірок, які направлені міським та сільським головам для усунення виявлених недоліків.

          Керівництвом і спеціалістами райдержадміністрації проводяться Дні контролю,  в рамках яких здійснюються перевірки стану виконання доручень по зверненням громадян в районі. За 12 місяців 2018 року проведено 12 перевірок.

         Порушень встановлених термінів розгляду звернень громадян не допускається. Керівництво райдержадміністрації акцентує увагу керівників управлінь, відділів, інших структурних підрозділів райдержадміністрації, виконкомів селищної, сільських та міської рад на необхідності підвищення відповідальності, забезпечення всебічного, кваліфікованого, неупередженого і об`єктивного розгляду звернень громадян, що дає можливість оперативно вирішувати порушені жителями району питання та задовольняти їх законні вимоги.

 

 

 

Голова                                                                                              В. СЕРГІЄНКО

                               

 

 

 

 

Про  підсумки  розгляду  звернень

громадян що надійшли до Новоайдарської районної

державної адміністрації у І півріччі 2018 року

 

         Новоайдарська районна державна адміністрація роботу зі зверненнями громадян будує з урахуванням їх особливої ролі у забезпеченні постійного зв’язку між державою та громадянами, вирішенні важливих життєвих проблем як окремої людини, так і суспільства в цілому. Свою діяльність райдержадміністрація здійснює керуючись Конституцією України, Законом України “Про звернення громадян”, Указом Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 ”Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” та іншими нормативними актами.

            27 червня 2018 року на засіданні колегії райдержадміністрації розглянуто питання «Про  хід виконання Закону України «Про звернення громадян» та Указу Президента України від 07.02.08р. №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування»  в райдержадміністрації за І півріччя 2018 року».

           Протягом І півріччя 2018 року до районної державної адміністрації надійшло 116 звернень громадян із пропозиціями, заявами і скаргами, що на 6 звернень, або на 6 %  більше, ніж за аналогічний період 2017 року  (110).

         За характером питань, основне місце займають питання соціального захисту населення (34 звернення), транспортного сполучення та комунального  господарства (25 звернень), охорони здоров’я (12 звернень), аграрної політики та земельних відносин (10 звернень) та інші питання .

          Із загальної кількості звернень :

          Задоволено – 30 ;

          Надано роз’яснення -  73;

          В стадії розгляду – 13.

 

          Від центральних органів влади та  облдержадміністрації   надійшло 23 звернення громадян, або 20 %  від  загальної їх кількості, в тому числі :

              від Адміністрації Президента України – 2;

              від Кабінету Міністрів України – 2 ;

              від народних депутатів України – 4;

              від обласної державної адміністрації – 15.

Питання, які були порушені у зверненнях, це надання допомоги в медичному обстеженні та надання допомоги в лікуванні, надання матеріальної допомоги або забезпечення житлом,  щодо передачі в користування підвального приміщення багатоквартирного будинку, щодо ремонту їдальні в Щастинській ЗОШ , ремонту доріг, щодо встановлення статусу учасника війни.

          Всі зазначені звернення розглянуті з попереднім вивченням  ситуації та подальшим наданням можливої допомоги заявникам. На всі звернення надані своєчасні відповіді, роз`яснення та рекомендації.

           За звітній період 2018 року до райдержадміністрації надійшло 6 колективних звернень, що на 7 звернень менше порівняно з  2017 роком (13 звернень). Питання, які були порушені у зверненнях є надання правової допомоги у вирішенні питання порядку користування нежитлового майна, щодо вирішення питання межового спору, щодо ремонту системи водопостачання, щодо незаконного будівництва тимчасової споруди та інші.                       

          Розпорядженням голови  райдержадміністрації від 26.12.2017  № 380 затверджено графіки особистих виїзних прийомів громадян головою та заступниками голови  райдержадміністрації на 2018 рік.  Графіки проведення особистих прийомів громадян оприлюднені на сторінках районної газети «Вісник Новоайдарщини»,  на офіційному веб-сайті та на дошці оголошень  в приміщенні райдержадміністрації.

         Особисті прийоми громадян керівництво  райдержадміністрації здійснює щотижнево у понеділок, середу  та четвер в приміщенні райдержадміністрації в кабінетах голови та його заступників.

         Згідно затвердженого графіка здійснюються виїзні особисті прийоми громадян. Головою райдержадміністрації проведено 8  виїзних особистих прийомів на яких побувало 53 громадянина.

 Протягом І півріччя 2018 року було проведено 9 особистих прийомів заступниками голови райдержадміністрації на яких було прийнято 24 громадянина.

          За І півріччя 2018 року в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року  кількість звернень громадян по району  зменшилась і дорівнює 1042 звернення (2017 рік – 1064), що на 22 звернення менше.

          За характером питань, основне місце займають питання соціального захисту населення – 346 звернень, що на 64 звернення менше порівняно з 2017 роком (410 звернень). Питання житлової політики порушувалось в 34 зверненнях, що на 14 звернень менше ніж в 2017 році (48 звернень). 
         Збільшення кількості звернень, у порівнянні з І півріччям 2017 року, спостерігається з питань аграрної політики та земельних відносин, комунального господарства, екології та природних ресурсів та охорони здоров’я.

Питання комунального господарства порушувалось у 144 зверненнях, що на 55 звернень більше, ніж в  аналогічному періоді 2017 року (89 звернень). Питання аграрної політики та земельних відносин порушувалось у 277 зверненнях, що на 39 звернень більше, ніж в 2017 році (238 звернень), звернення з питань екології та природних ресурсів порушувались в 13 зверненнях, що на 5 звернень більше ніж в минулому році (8 звернень), а також надійшло  17 звернень з питань охорони здоров’я, що також на 5 звернень більше  ніж в аналогічному періоді 2017 року (12 звернень) .      

У І півріччі 2018 року Новоайдарська райдержадміністрація   проводила заходи по удосконаленню роботи  зі зверненнями громадян, зокрема:

 

значна увага приділяється щоденному контролю за своєчасним і повним розглядом звернень громадян з найбільш життєво важливих питань, такі звернення знаходяться на контролі у керівництва;

 

удосконалюються форма особистих прийомів громадян керівництвом райдержадміністрації. З метою більш ефективного вирішення питань, з якими звертаються громадяни, на особисті прийоми голови райдержадміністрації та його заступників постійно запрошуються начальники управлінь та відділів;

 

налагоджена чітка взаємодія в роботі з Урядовим контактним центром по розгляду звернень громадян на «Урядову гарячу лінію».

 

           До Урядового контактного центру від громадян району  надійшло 179 звернень, що на 482 звернення менше, ніж у І півріччі 2017 року (661). Були порушені питання щодо затримки соціальних виплат, виплати матеріальної допомоги та надання гуманітарної допомоги, виплата та перерахунок субсидій, щодо розчищення доріг, відновлення електропостачання та інші. По всім питанням надані своєчасні відповіді заявникам.

         З «гарячої лінії» облдержадміністрації надійшло 39 звернень  від мешканців району, з таких питань, як виплата та перерахунок субсидій, відновлення електропостачання, щодо надання матеріальної та гуманітарної допомоги та інші.

          Діє пряма телефонна лінія «Телефон довіри» та «гаряча лінія» – прийом громадян через засоби телефонного зв’язку,  який проводиться головою райдержадміністрації та його заступниками.

         Питання, на які було необхідне додаткове вивчення та залучення інших спеціалістів, були розглянуті на засіданнях постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян райдержадміністрації. За І півріччя 2018 року проведено 6 засідань. На комісіях розглядались питання передачі підвального  приміщення в користування, вирішення питань по земельним конфліктам,  щодо ремонту водо каналізаційної системи та інші.

         Підсумки роботи зі зверненнями громадян розглядаються двічі на рік на засіданнях колегії, а  також  на апаратних нарадах постійно заслуховуються звіти по роботі зі зверненнями громадян голів селищної, сільських ті міської рад.

          Керівництвом і спеціалістами райдержадміністрації проводяться Дні контролю,  в рамках яких здійснюються перевірки стану виконання доручень по зверненням громадян в районі. За 6 місяців 2018 року проведено 6 перевірок.

         Керівництво райдержадміністрації акцентує увагу керівників управлінь, відділів, інших структурних підрозділів райдержадміністрації, виконкомів селищної, сільських та міської рад на необхідності підвищення відповідальності, забезпечення всебічного, кваліфікованого, неупередженого і об`єктивного розгляду звернень громадян, що дає можливість оперативно вирішувати порушені жителями району питання та задовольняти їх законні вимоги.

 

Голова районної державної

адміністрації                                                                                 В.В. Сергієнко

 

Новоайдарська районна державна адміністрація роботу зі зверненнями громадян будує з урахуванням їх особливої ролі у забезпеченні постійного зв’язку між державою та громадянами, вирішенні важливих життєвих проблем як окремої людини, так і суспільства в цілому. Свою діяльність райдержадміністрація здійснює керуючись Конституцією України, Законом України “Про звернення громадян”, Указом Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 ”Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” та іншими нормативними актами.

            В першому кварталі 2018 року на засіданні колегії райдержадміністрації  буде розглянуто питання «Про  хід виконання Закону України «Про звернення громадян» та Указу Президента України від 07.02.2008р. №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування»  в райдержадміністрації за 2017 рік та перший квартал 2018 року».

           Протягом 2017 року до районної державної адміністрації надійшло 182 звернення громадян із пропозиціями, заявами і скаргами, що на 120 звернень, або на 60,3 %  менше, ніж за аналогічний період 2016 року  (302).

         За характером питань, основне місце займають питання соціального захисту населення (57 звернень), з питань комунального  господарства надійшло (35 звернень), з питань освіти та наукової діяльності надійшло (13 звернень), охорони здоров’я (11 звернень), аграрної політики та земельних відносин (11 звернень) та інші.

          Із загальної кількості звернень :

          Задоволено – 31 ;

          Надано роз’яснення - 147;

          В стадії розгляду – 4.

 

          Від центральних органів влади та  облдержадміністрації   надійшло 58 звернень громадян, або 31 %  від  загальної їх кількості, в тому числі :

              від Адміністрації Президента України – 4;

              від Верховної Ради України -2;

              від Кабінету Міністрів України – 2 ;

              від народних депутатів України – 13;

              від обласної державної адміністрації – 37.

Питання, які були порушені у зверненнях, це надання допомоги в медичному обстеженні та надання допомоги в лікуванні, надання матеріальної допомоги,  щодо виплати компенсації за зруйнований будинок, демонтажу ділянки водогону, щодо ремонту ушкоджених ділянок доріг, щодо заборгованості за земельні паї та визначення меж земельних ділянок, щодо забезпечення житлом та земельними ділянками демобілізованих учасників АТО, щодо новозбудованих дитячих садків та інші.

          Всі зазначені звернення розглянуті з попереднім вивченням  ситуації та подальшим наданням можливої допомоги заявникам. На всі звернення надані своєчасні відповіді, роз`яснення та рекомендації.

         Особлива увага приділяється проблемам, порушеним у зверненнях пенсіонерів, інвалідів, одиноких громадян, багатодітних та малозабезпечених сімей.

         Від найменш соціально захищених категорій громадян за  звітний 2017 рік   до райдержадміністрації надійшло 10 звернень (2016 році -7 звернень), в тому числі :

від інвалідів І, ІІ, ІІІ групи – 4 звернення;
від учасників ті інвалідів війни, учасників бойових дій – 3 звернення;
мати героїня – 1 звернення;
одинока мати – 1 звернення;
від учасників ліквідації наслідків ЧАЕС – 1  звернення.

Питання які порушувались у зверненнях -  забезпечення пільговими ліками, щодо невиплати пенсії та перерахунку пенсії як матері - героїні, щодо отримання пільг як дитина війни та отримання гуманітарної  допомоги.

              З них:

              - надано роз’яснення – 4;

              - задоволено – 3;

               - на стадії розгляду 3.

           За звітній період 2017 року до райдержадміністрації надійшло 18 колективних звернень, що на 9 звернень менше порівняно з  2016 роком (27 звернень). Питаннями, які були порушені у зверненнях є перекриття даху будинку, створення комісії для вирішення межового спору, щодо підключення школи до Інтернету, щодо ремонту амбулаторій та інші.                       

          Розпорядженням голови  райдержадміністрації від 29.12.2016  № 663 затверджено графіки особистого прийому громадян головою та заступниками голови  райдержадміністрації на 2017 рік.  Всі графіки прийому оприлюднені на сторінках районної газети «Вестник Новоайдарщины»,  на офіційному веб-сайті райдержадміністрації та на дошці оголошень в будівлі районної державної адміністрації.

         На виконання розділу ІV  пункту І пп.2 протокольного доручення за підсумками апаратної наради першого заступника голови, виконуючого обов’язки голови облдержадміністрації – керівника обласної військово – цивільної адміністрації Власенка Р.Г. від 14.03.2017 (вх.. ОДА від 17.03.2017 № 35/2184) щодо стану розгляду звернень громадян за підсумками вжитих заходів по роботі зі зверненнями громадян та інших заходів Новоайдарська райдержадміністрація  повідомляє, що у 2017 року проводилась робота по удосконаленню роботи зі зверненнями громадян, зокрема:

значна увага приділяється щоденному контролю за своєчасним і повним розглядом звернень громадян з найбільш життєво важливих питань, такі звернення знаходяться на контролі у керівництва;
удосконалюються форма особистих прийомів громадян керівництвом райдержадміністрації. З метою більш ефективного вирішення питань, з якими звертаються громадяни, на особисті та виїзні прийоми голови райдержадміністрації та його заступників постійно запрошуються начальники управлінь та відділів ;
проводяться постійні бесіди та надаються рекомендації головам сільських та селищних рад по роботі зі зверненнями громадян для роз’яснення та вирішення питань на місцевості.

Особисті прийоми громадян керівництво  райдержадміністрації здійснює щотижнево у понеділок, середу  та четвер в приміщення райдержадміністрації в кабінетах голови та його заступників.

Протягом 2017 року було проведено 68 особистих прийомів на яких було прийнято 154 громадянина .

З яких:

-  головою проведено 36 прийомів на яких прийнято 85 громадян;       

- заступниками голови проведено 32 особистих прийоми на   яких прийнято 69 громадян;

         Згідно затвердженого графіка здійснюються виїзні прийоми громадян керівниками району. Головою райдержадміністрації проведено 18  виїзних прийомів на яких побувало 174 громадянина.

         За 2017 рік в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року  кількість звернень громадян по району  зменшилась і дорівнює 2326 (2016 рік – 3160), що на 834 звернення менше ніж за аналогічний період.

          За характером питань, основне місце займають питання соціального захисту населення – 917 звернень, що на 472 звернення менше порівняно з 2016 роком (1389). Питання аграрної політики та земельних відносин порушувалось у 508 зверненнях, що на 147 звернень менше, ніж в 2016 році (655 звернень). Питання комунального господарства порушувалось у 205 зверненнях, що на 280 звернень менше, ніж в  аналогічному періоді 2016 року(485 звернень).

          Збільшення кількості звернень, у порівнянні з 2016 роком, спостерігається з питань житлової політики 115 звернень(2016- 73 звернення), екології та природних ресурсів 56 звернень (в 2016 році 21 звернення) та фінансової політики надійшло 13 звернень (2016 рік - 4) . 

До Урядового контактного центру від громадян району  надійшло 855 звернень, що на 1031 звернень менше ніж у 2016 році (1886 звернень). Були порушені питання щодо затримки соціальних виплат, виплати матеріальної допомоги та надання гуманітарної допомоги, призначення  та перерахунку субсидій  та інші. По всім питанням надані своєчасні відповіді заявникам.

          Діє пряма телефонна лінія «Телефон довіри» та «гаряча лінія» – прийом громадян через засоби телефонного зв’язку,  який проводиться головою райдержадміністрації та його заступниками.

         Питання, на які було необхідне додаткове вивчення та залучення інших спеціалістів, були розглянуті на засіданнях постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян райдержадміністрації. За 2017 рік проведено 12 засідань.

         Підсумки роботи зі зверненнями громадян розглядаються двічі на рік на засіданнях колегії, а  також  на апаратних нарадах постійно заслуховуються звіти по роботі зі зверненнями громадян голів селищної, сільських ті міської рад.

          Керівництвом і спеціалістами райдержадміністрації проводяться Дні контролю,  в рамках яких здійснюються перевірки стану виконання доручень по зверненням громадян в районі. За 12 місяців 2017 року проведено 12 перевірок.

         Порушень встановлених термінів розгляду звернень громадян не допускається. Керівництво райдержадміністрації акцентує увагу керівників управлінь, відділів, інших структурних підрозділів райдержадміністрації, виконкомів селищної, сільських та міської рад на необхідності підвищення відповідальності, забезпечення всебічного, кваліфікованого, неупередженого і об`єктивного розгляду звернень громадян, що дає можливість оперативно вирішувати порушені жителями району питання та задовольняти їх законні вимоги.

Підсумки  розгляду  звернень громадян в Новоайдарській районній державній адміністрації за І півріччя 2017 року

            Новоайдарська районна державна адміністрація роботу зі зверненнями громадян будує з урахуванням їх особливої ролі у забезпеченні постійного зв’язку між державою та громадянами, вирішенні важливих життєвих проблем як окремої людини, так і суспільства в цілому. Свою діяльність райдержадміністрація здійснює керуючись Конституцією України, Законом України “Про звернення громадян”, Указом Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 ”Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” та іншими нормативними актами.

            30 червня 2017 року на засіданні колегії райдержадміністрації розглянуто питання «Про  хід виконання Закону України «Про звернення громадян» та Указу Президента України від 07.02.08р. №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування»  в райдержадміністрації за І півріччя 2017 року».

           Протягом І півріччя 2017 року до районної державної адміністрації надійшло 110 звернень громадян із пропозиціями, заявами і скаргами, що на 81 звернення, або на 57,6 %  менше, ніж за аналогічний період 2016 року  (191).

         За характером питань, основне місце займають питання соціального захисту населення (37 звернень), транспортного сполучення та комунального  господарства (19 звернень), охорони здоров’я (8 звернень), аграрної політики та земельних відносин (7 звернень).

          Із загальної кількості звернень :

          Задоволено – 17 ;

          Надано роз’яснення -  91;

          В стадії розгляду – 2.

 

          Від центральних органів влади та  облдержадміністрації   надійшло 33 звернення громадян, або 30 %  від  загальної їх кількості, в тому числі :

              від Адміністрації Президента України – 2;

              від Кабінету Міністрів України – 1 ;

              від народних депутатів України – 10;

              від обласної державної адміністрації – 20.

Питання, які були порушені у зверненнях, це надання допомоги в медичному обстеженні та надання допомоги в лікуванні, надання матеріальної допомоги,  щодо виплати компенсації за зруйнований будинок, демонтажу ділянки водогону, ремонту доріг, щодо заборгованості за земельні паї та визначення меж земельних ділянок.

          Всі зазначені звернення розглянуті з попереднім вивченням  ситуації та подальшим наданням можливої допомоги заявникам. На всі звернення надані своєчасні відповіді, роз`яснення та рекомендації.

           За звітній період 2017 року до райдержадміністрації надійшло 13 колективних звернень, що на 4 звернення більше порівняно з  2016 роком (9). Питаннями, які були порушені у зверненнях є перекриття даху будинку, створення комісії для вирішення межового спору, щодо підключення школи до Інтернету, щодо ремонту амбулаторій та інші.                       

          Розпорядженням голови  райдержадміністрації від 29.12.2016  № 663 затверджено графіки особистого прийому громадян головою та заступниками голови  райдержадміністрації на 2017 рік.  Всі графіки прийому оприлюднені на сторінках районної газети «Вестник Новоайдарщины» і  на офіційному веб-сайті райдержадміністрації.

         На виконання розділу ІV  пункту І пп.2 протокольного доручення за підсумками апаратної наради першого заступника голови, виконуючого обов’язки голови облдержадміністрації – керівника обласної військово – цивільної адміністрації Власенка Р.Г. від 14.03.2017 (вх.. ОДА від 17.03.2017 № 35/2184) щодо стану розгляду звернень громадян за підсумками вжитих заходів по роботі зі зверненнями громадян та інших заходів Новоайдарська райдержадміністрація  повідомляє, що у І півріччі 2017 року проводилась робота по удосконаленню роботи зі зверненнями громадян, зокрема:

значна увага приділяється щоденному контролю за своєчасним і повним розглядом звернень громадян з найбільш життєво важливих питань. Такі звернення знаходяться на контролі у керівництва;
удосконалюються форма особистих прийомів громадян керівництвом райдержадміністрації. З метою більш ефективного вирішення питань, з якими звертаються громадяни, на особисті прийоми голови райдержадміністрації та його заступників постійно запрошуються начальники управлінь та відділів.

Особисті прийоми громадян керівництво  райдержадміністрації здійснює щотижнево у понеділок, середу  та четвер в приміщення райдержадміністрації в кабінетах голови та його заступників.

Протягом І півріччя 2017 року було проведено 6 особистих прийомів на яких було прийнято 16 громадян.

         Згідно затвердженого графіка здійснюються виїзні прийоми громадян. Головою райдержадміністрації проведено 6  виїзних прийомів на яких побувало 145 громадян.

         За І півріччя 2017 року в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року  кількість звернень громадян по району  зменшилась і дорівнює 1064 (2016 рік – 1604), що на 540 звернень меньше.

          За характером питань, основне місце займають питання соціального захисту населення – 410 звернень, що на 348 звернень менше порівняно з 2016 роком (758). Питання аграрної політики та земельних відносин порушувалось у 238 зверненнях, що на 151 звернення менше, ніж в 2016 році. Питання комунального господарства порушувалось у 89 зверненнях, що на 102 звернення менше, ніж в  аналогічному періоді 2016 року.

          Збільшення кількості звернень, у порівнянні з І півріччям 2017 року, спостерігається з питань житлової політики, забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку та охорони здоров’я .  

           До Урядового контактного центру від громадян району  надійшло 661 звернення, що на 1099 звернень менше, ніж у І півріччі 2016 року (1760). Були порушені питання щодо затримки соціальних виплат, виплати матеріальної допомоги та надання гуманітарної допомоги та інші. По всім питанням надані своєчасні відповіді заявникам.

          Діє пряма телефонна лінія «Телефон довіри» та «гаряча лінія» – прийом громадян через засоби телефонного зв’язку,  який проводиться головою райдержадміністрації та його заступниками.

         Питання, на які було необхідне додаткове вивчення та залучення інших спеціалістів, були розглянуті на засіданнях постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян райдержадміністрації. За І півріччя 2017 року проведено 6 засідань.

         Підсумки роботи зі зверненнями громадян розглядаються двічі на рік на засіданнях колегії, а  також  на апаратних нарадах постійно заслуховуються звіти по роботі зі зверненнями громадян голів селищної, сільських ті міської рад.

          Керівництвом і спеціалістами райдержадміністрації проводяться Дні контролю,  в рамках яких здійснюються перевірки стану виконання доручень по зверненням громадян в районі. За 6 місяців 2017 року проведено 6 перевірок.

         Порушень встановлених термінів розгляду звернень громадян не допускається. Керівництво райдержадміністрації акцентує увагу керівників управлінь, відділів, інших структурних підрозділів райдержадміністрації, виконкомів селищної, сільських та міської рад на необхідності підвищення відповідальності, забезпечення всебічного, кваліфікованого, неупередженого і об`єктивного розгляду звернень громадян, що дає можливість оперативно вирішувати порушені жителями району питання та задовільняти їх законні вимоги.