![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_ndar_herb.png)
Бізнес Луганщини сплатив 37 млн грн екологічного податку
![](https://ndar.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/izobrazhenie_2021-08-30_094101.png?itok=-fY0jYSk)
За січень – липень 2021 року платники податків Луганської області перерахували до зведеного бюджету 37 млн грн екологічного податку. До спеціального фонду місцевих бюджетів було зараховано 15 млн грн, до державного бюджету – 22 млн гривень. Про це розповіла заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Людмила Хворостян.
Вона зазначила, що за січень – липень 2021 року на обліку в територіальних органах податкової служби регіону перебуває понад 1,4 тисячі юридичних та фізичних осіб платників екологічного податку. Вони здійснюють викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними або пересувними джерелами забруднення, скидають забруднюючі речовини безпосередньо у водні об’єкти, розміщують відходи тощо.
Людмила Хворостян акцентувала увагу, що екологічний податок є основним джерелом фінансування заходів, спрямованих на захист оточуючого середовища, мінімізацію негативного впливу на нього господарської діяльності та раціональне використання природних ресурсів.
Головне управління ДПС у Луганській області