![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_ndar_herb.png)
Прес-центр25 cічня 2022, 09:01
Бізнес Луганщини сплатив понад 100 млн грн екологічного податку
![](https://ndar.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/ekopodatok.jpg?itok=EDClcVsA)
Протягом 2021 року платники податків Луганської області перерахували до зведеного бюджету 100,4 млн грн екологічного податку. До спеціального фонду місцевих бюджетів було зараховано 39,9 млн грн, до державного бюджету – 60,5 млн гривень. Про це розповіла заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Людмила Хворостян.
Вона зазначила, що у 2021 році на обліку в територіальних органах податкової служби регіону перебувало понад 1,4 тисячі юридичних та фізичних осіб платників екологічного податку. Вони здійснюють викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними або пересувними джерелами забруднення, скидають забруднюючі речовини безпосередньо у водні об’єкти, розміщують відходи тощо.
Людмила Хворостян акцентувала увагу, що екологічний податок є основним джерелом фінансування заходів, спрямованих на захист оточуючого середовища, мінімізацію негативного впливу на нього господарської діяльності та раціональне використання природних ресурсів.
Головне управління ДПС у Луганській області