![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_ndar_herb.png)
Евакуйовані медзаклади Луганщини приймають переселенців та місцевих жителів
![](https://ndar.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/14.jpeg?itok=oaifMpNy)
Про це було повідомлено під час наради щодо проблемних питань роботи закладів охорони здоров’я в умовах воєнного стану за участі заступника голови Луганської облдержадміністрації Катерини Безгинської на базі евакуйованого у Дніпро Луганського регіонального центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.
До заходу у режимі online та offline було запрошено керівників усіх переміщених лікувально-профілактичних закладів усіх рівнів, а також керівник Луганського державного медичного університету.
Були обговорені питання проведення вступної кампанії до Луганського медичного університету, що розташований у Рівному, а також медичних коледжів, що переїхали до міста Підгородне Дніпропетровської області (Лисичанський МК), Коломиї (Кремінський МК) та Чернівців (Старобільський МК). Особливу увагу приділили організації процесу навчання, у тому числі учнів, що залишились на тимчасово окупованій території області та відновлення баз інтернатури для проведення заочної частини навчання випускників медичного університету.
Керівників обласних медзакладів розповіли про свою роботу в умовах нових тимчасових місць перебування.
Крім того, поставлена задача розгорнути центри вакцинації від COVID-19 для переселенців.