![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_ndar_herb.png)
Луганський медичний університет відновлює підготовку спеціалістів за фахами «Лікувальна справа», «Педіатрія», «Стоматологія», «Фармація» у Рівному
![](https://ndar.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/30_24.jpg?itok=bMwIB8L5)
Про це повідомлено під час зустрічі заступниці начальника Луганської обласної військової адміністрації Катерини Безгинської з керівниками медичних установ нашого регіону, які відновили діяльність на Рівненщині.
Крім того, ними проаналізовані проблемні питання переселенців, у тому числі, медичних та педагогічних працівників, окреслені шляхи їх вирішення.
Також Катерина Безгинська відвідала Луганський державний медичний університет, що відновив свою роботу на базі Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру, де поспілкувалася з ректором вишу - професором Сергієм Смірновим.
Вони розглянули можливості розміщення клінічних баз університету у лікувальних закладах Рівненської області.
Зокрема, були відвідані КНП «Центр ПМСД «Ювілейний» Рівненської міської ради та корпус міської стоматології.
Важливо, що з вересня ДЗ «Луганський державний медичний університет», якому вдалося максимально зберегти кадровий потенціал, у Рівному відновлює навчальний процес за фахами підготовки «Лікувальна справа», «Педіатрія», «Стоматологія», «Фармація».