![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_ndar_herb.png)
Міловська громада Луганської області безкоштовно оздоровлюватиме у Карпатах військових з інвалідністю
![](https://ndar.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/fb_img_1713447631053_0.jpg?itok=vY9B6XLr)
Військовослужбовці з Міловської громади, які отримали інвалідність І та ІІ групи після 24 лютого 2022 року, разом із родинами зможуть оздоровитись у Карпатах безкоштовно.
Меморандум щодо надання 60% знижки на проживання Захисників України у готелі «Боржавська Ялина» підписаний Міловською селищною військовою адміністрацією із керівництвом закладу.
Решту – 40% вартості путівки, ветеранам відшкодовуватиме управління охорони здоров’я та соціальної сфери Міловської селищної ради.
Відповідні зміни внесені до комплексної Програми підтримки мешканців Міловської селищної територіальної громади.
Перебування на території еко-курорту надаватиме змогу ветеранам не тільки насолодитись неймовірною природою Карпатських гір, а й відновитися після психологічних травм, пов’язаних із участю у бойових діях.
Як наголосив під час дискусії на засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад у Чернівцях виконуючий обов’язки міністра у справах ветеранів Олександр Порхун, реабілітація є наскрізним процесом і складається з кількох видів: психологічної, фізичної та підтримуючої.