![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_ndar_herb.png)
Прес-центр8 травня 2023, 09:05
Об'єднану штурмову бригаду #Лють формують для звільнення Луганщини
![](https://ndar.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/65447_0.jpg?itok=ADfuIFWU)
Бути частиною бригади "Лють" – це честь, яку ми заслужили. Так про майбутнє свого підрозділу каже Степан Місюк - командир роти батальйону патрульної служби поліції особливого призначення "Луганськ-1" імені Героя України Сергія Губанова.
Він з побратимами боронив Сєвєродонецьк, Лисичанськ та Рубіжне, згодом – звільняв Харківщину та населені пункти Луганщини.