![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_ndar_herb.png)
Працевлаштовують в Сєвєродонецьку лише після медогляду при військкоматі, в «лнр» обіцяють вирішити проблему з вивезенням сміття до кінця 2025 року, до Невського та Новолюбівки доправили матеріали для ремонту покрівлі
![](https://ndar.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/438036612_775590824753998_472519314464373390_n_0.jpg?itok=ZGQsUk4L)
«Найгарячішою ділянкою фронту у нашій зоні відповідальності залишається Білогорівка. Саме там останніми днями ворог завдає найбільшого тиску. Поновилися атаки росіян і в бік Тернів, що південніше Невського. Це село обстріляне з усіх наявних видів озброєння. Макіївка – з артилерії та мінометів. В районі обидвох населених пунктів намагалися виконати завдання БПЛА загарбників», – зазначив начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор.
Він повідомив, що вчора жителям Новолюбівки і Невського Красноріченською військовою адміністрацією завезено матеріали, за допомоги яких вони зможуть відновити пошкоджені покрівлі будинків.
Аби влаштуватися на будь-яку роботу в окупованому Сєвєродонецьку, чоловіки повинні пройти медичний огляд при військкоматі. Незалежно від того, стали вони на військовий облік раніше, чи ні. Їх заспокоюють, ніби просто створюється відповідний реєстр. Далі – очікування.
Масштабу проблему, яка виникла через нерегулярне вивезення сміття з кварталів міст захопленої Луганщини, там збираються вирішити до кінця 2025 року. У так званому «міністерстві природних ресурсів та екології» запевнили, що населенню необхідно зачекати ще 1,5 роки, поки з росії доїде обіцяна техніка та обладнання.