![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_ndar_herb.png)
Прийомна родина та дитячий будинок сімейноного типу з Луганщини отримали пральні машини
![](https://ndar.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/21_139.jpg?itok=twCl_wYW)
Сьогодні, коли Україна живе в умовах повномасштабної війни, служба у справах дітей Луганської ОДА не зупиняється робота в напрямку залучення Благодійних фондів. Зокрема, щодо покриття нагальних основних потреб евакуйованим прийомним сім’ям, дитбудинкам сімейного типу, опікунам/піклувальникам та дітям Луганщини.
Луганська обласна організація Товариства Червоного Хреста України, долучила до списків отримувачів гуманітарної допомоги у вигляді побутової техніки, а саме, пральні машини, холодильники, мікрохвильові печі прийомні родини, дитячі будинки сімейного типу, які евакуювалися з Луганщини.
Завдяки компанії Samsung, родина Олександра Токарева з Попасної, яка зараз перебуває на Тернопільщині, отримала пральну машину. На превеликий жаль, напередодні війни померла прийомна мати родини, залишивши батька та троє дітей.
Дитячий будинок сімейного типу сім’ї Зоз з Лисичанська, який зараз перебуває на Волині також отримав новеньку пральну машину від компанії Samsung. Це стало можливим завдяки плідній роботі регіонального ТЧХУ.
Робота Служби із залучення волонтерів та благодійних організацій триватиме і надалі, аби створити найбільш комфортні умови для найвразливіших сімей регіону.