![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_ndar_herb.png)
Рятував життя військових та містян у напівзруйнованій Попасній – Глава держави відзначив внесок нашого лікаря
![](https://ndar.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/22_01_2024_01_1510_0.jpg?itok=enFuw5gU)
Медаллю «За врятоване життя» Дмитра Ганича сьогодні нагородив Президент Володимир Зеленський.
Із початком нападу росіян Дмитро Ганич залишився в місцевому медзакладі та продовжував надавати допомогу пораненим українським військовим та цивільному населенню.
Із 5 березня 2022 року в будівлі Попаснянської міської багатопрофільної лікарні працювали тільки він – завідувач хірургічним відділенням – та одна медсестра.
«Разом і виконували надскладні операції. Під постійним вогнем росіян. Ризикували власним життям, щоб билися серця інших. Доки це було можливим. В місті, навколо якого точилися бої від першого дня повномасштабного вторгнення», – зазначив начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор.
Аби вберегти пацієнтів та обладнання, місцеві хлопці допомогли лікареві закласти розтрощені вікна операційних кімнат мішками із піском.
Евакуювавшись, він продовжує приймати пацієнтів у Кропивницькому – проводить спостереження, УЗД, лікування.
«Спасибі за кожне врятоване життя, Дмитре! Луганчани пишаються вами!» – наголосив очільник регіону.