![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_ndar_herb.png)
Прес-центр16 липня 2022, 11:07
Сергій Гайдай звернувся з нагоди річниці проголошення державного суверенітету України
![](https://ndar.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/34_11.jpg?itok=T8jXQxrc)
«Нас чекає велика і важка боротьба!» - ці слова В'ячеслава Чорновола, ініціатора ухвалення Декларації про державний суверенітет України, на жаль, стали пророцькими для нашої держави.
Тоді, у 1990 році, були закладені підвалини нашої незалежності.
Пройшовши шлях довжиною у 32 роки, ми знову виборюємо право на існування Української державності, аби «суверенітет як верховенство, самостійність, повнота і неподільність влади в межах території країни та її незалежність і рівноправність у зовнішніх зносинах» стали кодом нації назавжди.
Слава Україні!
Начальник обласної військової адміністрації Сергій Гайдай