Прес-центр18 квітня 2024, 14:04

Щорічно 18 квітня Україна відзначає важливу подію – День заснування Товариства Червоного Хреста в Україні

Щорічно 18 квітня Україна відзначає важливу подію – День заснування Товариства Червоного Хреста в Україні. Адже цього дня у 1918 році завдяки Маріїнській громаді сестер милосердя у Києві відбувся перший з’їзд товариства.

Організацію створено під час Першої світової війни, тому до головних завдань належало облаштування шпиталів та їдалень, крім того, товариство вело активну боротьбу з епідеміями.

Зараз під час жорстокої війни в Україні, яку розв’язала рф, товариство не залишилось осторонь і продовжує допомагати десяткам тисячам людей щороку, надаючи підтримку в залежності від потреб конкретних осіб в кожному регіоні України. Від надання гуманітарної допомоги до психосоціальної підтримки, допомагаючи людям підготуватися, пережити та відновитися після бойових дій чи надзвичайної ситуації.

На нашій рідній Луганщині організацію Луганської обласної організації Товариства Червоного Хреста України очолює Кудаєва Ольга Тихівна.

Тож, прийміть щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята, висловлюємо глибоку вдячність Вам та вашому колективу, за самовіддану працю, любов до людей, небайдужість, милосердя та чуйність, за надання допомоги у скрутних ситуаціях, оптимізм та віру в краще майбутнє.

Бажаємо всім Вам здоров’я, достатку і родинної злагоди.

Нехай високі цілі та творче натхнення стануть запорукою подальшого успіху Вашого колективу у благородній справі захисту життя, гідності та прав людини!