![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_ndar_herb.png)
Прес-центр28 березня 2024, 10:03
Вісім "мавіків" вже прямують на фронт - їх передано Сєвєродонецькою громадою
![](https://ndar.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/img-20240327-wa0005_0.jpg?itok=2JRMTgi1)
"Кожен такий квадрокоптер - це врятовані життя українських бійців. Наші аеророзвідники своєчасно попереджають про нові спроби росіян до штурму, завдають пошкоджень техніці ворога, а особовому складу окупантів - значних втрат, - запевнив очільник Луганщини Артем Лисогор. - Передані Сєвєродонецькою громадою вісім Mavic 3T можуть виконувати завдання і вночі, що дуже важливо у боротьбі з підступним противником. Техніка вже прямує на фронт".