![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_ndar_herb.png)
Вітання з Днем миру!
![](https://ndar.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/izobrazhenie_2021-09-21_084845.png?itok=qa6Mt3bT)
У цей день ми хочемо побажати всім нам спокою, процвітання і багатства. Бажаємо вам миру в усьому. Миру в сім’ях — оточуючий нас світ недосконалий, але кожен знає, що добра і тепла атмосфера сім’ї здатна творити дива, допомагає скрасити не найкращі моменти. Миру в серцях — кожен знає, що душевні переживання часом можуть принести більше шкоди, ніж важка хвороба, і навпаки, внутрішні гармонія і спокій допомагають протистояти найскладнішим випробуванням.
Голова Голова
райдержадміністрації районної ради
Тетяна НОВИКОВА Олена КОРОБКА