![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_ndar_herb.png)
Артем Лисогор про події на Луганщині – 24 листопада, день (відео)
![](https://ndar.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/2_1995.jpg?itok=FkSR29qy)
Артем Лисогор про події на Луганщині – 24 листопада, день:
- вже другий місяць ситуація на лінії фронту Луганщини складна – ворог не припиняє спроб наступів;
- найтяжчі місця у районі Невського, в Білогорівці та Серебрянському лісі – там постійні обстріли з боку росіян;
- продуктову допомогу місцевому населенню, що залишається на деокупованих територіях, підвозимо регулярно. Крім того, забезпечуємо їх послугами «Укрпошти» і ПФУ – люди отримують необхідні виплати. Збираємо першочергові потреби;
- примусову мобілізацію у так званій «лнр» окупанти призупиняли тільки на період «перших виборів». Зараз вони проводять роботу із майбутніми випускниками шкіл, а також обходять підприємства.