![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_ndar_herb.png)
Артем Лисогор звернувся з нагоди Дня Української Державності
![](https://ndar.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/zobrazhennya_whatsapp_data_2023-07-28_o_09.12.32_0.jpg?itok=IS4AOdks)
Україна пройшла складний шлях до створення власної державності.
Історія нашої держави не була б успішною, якби українці не мали здатності у скрутний час підтримувати один одного, допомагати, берегти традиції, передавати свою історію.
Побудувати успішне майбутнє можливо, лише усвідомивши помилки минулого.
Сьогодні ми є творцями історії. На нас лежить відповідальність за повернення української державності на тимчасово окуповані території. Кожного дня ми наближаємося до Перемоги і повернення додому.
Тож хочу побажати кожному стійкості, миру та добробуту. Зараз, як ніколи, ми повинні бути згуртованими та допомагати один одному. Разом ми – сила. І тільки разом ми переможемо!
Слава Україні!
Начальник Луганської обласної військової адміністрації
Артем ЛИСОГОР