![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_ndar_herb.png)
Цьогоріч Захисники та Захисниці, члени їх сімей вже отримали понад 2 мільйони гривень від Сєвєродонецької громади
![](https://ndar.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/yurydychna-dopomoga-vijskovosluzhbovtsyam-ta-chlenam-yih-simej-vid-go-vid-sela-do-mista_3_0.jpg?itok=Jxpn0gjd)
За Комплексною програмою підтримки Захисників та Захисниць України та членів їх сімей на 2024 рік одноразову матеріальну допомогу надано 117 мешканцям Сєвєродонецької громади.
Так, 18 особам з числа мобілізованих або тих, хто добровільно пішов служити до лав ЗСУ під час впровадження воєнного стану в Україні, загалом перераховано 360 000 гривень.
72 Захисники і Захисниці, які є учасниками бойових дій у період запровадження воєнного стану в Україні, отримали допомогу на загальну суму 1 080 000 гривень.
22 Захисникам та Захисницям, які під час проходження служби у період запровадження воєнного стану в Україні зазнали поранень і продовжують служити, надано допомогу по 25 000 гривень кожному.
Таку ж суму виплачено кожному з чотирьох військовослужбовців, які під час проходження військової служби у період запровадження воєнного стану в Україні отримали поранення і яким встановлено інвалідність.
Одноразову матеріальну допомогу отримала й родина загиблого Захисника на загальну суму 15 000 гривень.