![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_ndar_herb.png)
Для двічі евакуйованого ЛНУ ім Т. Шевченка розпочинається новий навчальний рік
Цьогоріч виш змушений проводити традиційний День знань трохи раніше і в умовах евакуації. Новий навчальний рік буде розпочинатися поступово, окремо для кожного з курсів бакалаврського або магістерського рівнів. Так, у студенти продовжуватимуть здобувати знання попри всі складності, а абітурієнти матимуть змогу вступити до луганського ВНЗ.
Російська окупація Луганська, а потім і Старобільська, змусила університет тимчасово розміститися в трьох містах Полтавщини.
Увесь шевченківський колектив переживає часи становлення на новій землі, проте це не завадить навчальному процесу. Висококваліфікований професорсько-викладацький склад університету, його адміністрація зроблять все необхідне для забезпечення здобувачів освіти якісними знаннями та конкурентоздатною спеціальністю.
«Для викладацького складу і студентської спільноти університету, початок нового навчального року це очікування нових відкриттів, вражень, цікавих ідей, професійного становлення молодого покоління. Це завжди особливо урочистий и хвилюючий день, насичений емоційністю та щасливою атмосферою», – наголосила ректор університету Олена Караман.