![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_ndar_herb.png)
Прес-центр23 cічня 2024, 10:01
Коли емоцій через край, пограйте з дитиною в оркестр і диригента
![](https://ndar.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/risunok1_5.png?itok=d3TtT2Mh)
Аби вивільнити емоції, пограйте з дитиною в оркестр і диригента
Для цієї гри вам знадобляться музичні інструменти. Звісно, дитині буде цікавіше зробити їх з підручних матеріалів: барабани з відер і каструль, маракаси з пляшок чи харчових контейнерів із крупою тощо.
Коли музиканти будуть готові до концерту, диригент змахує рукою вгору — це сигнал для оркестру грати гучніше, рукою вниз — тихіше, збирає руку в кулак — зупинитися. Під час гри можна мінятися з дитиною ролями.
Проста гра також навчить малечу працювати в команді, брати на себе відповідальність, а ще принесе позитивні емоції (хіба що не сусідам)