![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_ndar_herb.png)
Луганські ліцеїсти – це майбутні офіцери армії, яка входитиме до НАТО, – Президент Литви Ґітанас Науседа зустрівся з учнями Луганського обласного військового ліцею
![](https://ndar.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/361889393_947603669687971_251948873408341654_n_0.jpg?itok=lTUyGc-7)
У липні група ліцеїстів другого курсу Луганського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою на запрошення Спілки литовських стрільців відбула до Міжнародного літнього табору «Жальгіріс 2023».
Разом зі своїми однолітками з інших українських ліцеїв та представниками Польщі, Естонії, Латвії, Литви вони мають можливість поглибити свої військові знання та обмінюватись досвідом.
Під час відкриття табору на флагштоках були підняті прапори країн-учасниць цього юнацького форуму, сформовано чотири міжнародних підрозділи, куди увійшли представники усіх країн в рівній кількості.
Командирами підрозділів були призначені курсанти старших курсів Литовського військового вишу.
Днями табір відвідав Президент Литовської Республіки Ґітанас Науседа.
Він побував на заняттях з тактики, де керівники нашої ліцейської делегації мали можливість поспілкуватись з паном Президентом.
Зокрема, була висловлена думка, що наші ліцеїсти – це майбутні офіцери армії, яка входитиме до блоку НАТО.
Ґітанас Науседа цілком погодився з цим та побажав усім юнакам успіхів у навчанні.