![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_ndar_herb.png)
Насиченим був тиждень що минув і в культурному житті наших ВПО в Координаційному центрі допомоги ВПО в м. Суми
Насиченим був тиждень що минув і в культурному житті наших ВПО в Координаційному центрі допомоги ВПО в м. Суми.
Так, у співпраці з ГО «Дівчата» 31 січня відбувся тренінг «Особистий простір. Стійкість, безперевність, відновлення.»
01 лютого тренінг «Ментальна підзарядка», зустріч з психологинею. 02 лютого тренінг «Пластиліновий арт. Створення картин із пластиліну» та 03 лютого зустріч з психологинею «Пізнай себе. Техніка роботи з метафоричними асоціативними картами» Всі тренінги та зустрічі відбуваються в офісі ГО «Дівчата» у теплій, дружній обстановці по буднях з кавою, чаєм та смаколиками на умовах конфінденційності та безкоштовно.
Адреса: вул. Петропавлівська 73а
Телефон: 0635513511, 0503570043