![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_ndar_herb.png)
Прес-центр6 липня 2022, 10:07
Переселенці з Луганщини на Дніпропетровщині і Донеччині за два дні отримали понад 700 продуктових наборів
![](https://ndar.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/14_168.jpg?itok=n1_a7y0K)
Гуманітарну допомогу надано Попаснянською міською військово-цивільною адміністрацією.
«4 і 5 липня наші штаби працювали в Бахмуті та Новомосковську. Як відомо, до Бахмута виїхало дуже багато жителів Попасної. Деякі, незважаючи на близькість фронту, продовжують там залишатися, – розповів керівник Попаснянської міської ВЦА Микола Ханатов. – Тож, робимо все можливе задля їх підтримки. За ці дні видали 173 продуктових набори. Спілкуючись, дізналися про поточні потреби, щоб за можливістю допомогти землякам».
Ще 566 наборів гуманітарної допомоги люди отримали у Новомосковську, що на Дніпропетровщині.
Звертатися як мешканці Попаснянщини, так й інших громад області.