![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_ndar_herb.png)
Привітання з Днем бухгалтера та аудитора
![](https://ndar.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/3794fc1c98a02c57e99844a2d549ccd1.jpg?itok=LRhha3fH)
Від імені районної державної адміністрації та районної ради прийміть вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня бухгалтера та аудитора!
Бухгалтер — не просто професія, це справжнє покликання, яке дозволяє розвивати економіку держави у правильному руслі. Завдяки цим відповідальним працівникам злагоджено функціонують наші установи, підприємства і організації, а їх трудові колективи отримують у встановлений термін заробітну плату.
Шановні бухгалтери, дякуємо вам за ваш внесок у впорядковане і гармонійне життя нашого району! Бажаємо вам терпіння, працьовитості, легкості в роботі, побільше щасливих, спокійних моментів, успішного втілення планів у життя. Особистого щастя, душевної гармонії і міцного здоров’я!
В.о.голови Голова
райдержадміністрації районної ради
Олександр ПЕРОВ Олена КОРОБКА