![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_ndar_herb.png)
Привітання з Днем працівника державної податкової служби України!
![](https://ndar.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/izobrazhenie_2021-07-02_085021.png?itok=AYgAct7N)
Від імені районної державної адміністрації та районної ради прийміть щирі вітання з Вашим професійним святом – Днем працівника державної податкової служби України!
Податкова служба є одними з основних органів нашої держави, завдяки яким забезпечуються надходження до бюджетів усіх рівнів.
Чесність та прозорість вашої роботи, чітке дотримання законодавства є запорукою залучення інвестицій, зростання добробуту громадян та розвитку національної економіки.
Впевнені, що ваша сумлінна праця сприятиме утвердженню партнерських відносин з платниками податків, впровадженню сучасних ефективних методів господарювання, підвищенню добробуту наших громадян.
Тож, хай ваші дії будуть мудрими, а щоденна робота викликає повагу та довіру громадян. Бажаємо, щоб кожен день вашого життя був щасливим і радісним, а родинне тепло і затишок допомагали у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.
Голова Голова
райдержадміністрації районної ради
Тетяна НОВИКОВА Олена КОРОБКА