![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_ndar_herb.png)
Шановні архітектори!
![](https://ndar.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/izobrazhenie_2021-07-01_090525.png?itok=X3JGIbKC)
Від імені районної державної адміністрації та районної ради прийміть щирі вітання з Вашим професійним святом – Днем архітектури України!
Професія архітектора з давніх часів викликала повагу та шану. Протягом віків архітектори створювали безсмертні шедеври, якими ми захоплюємося і сьогодні. Сучасні зодчі активно працюють, втілюючи в реальність свої сміливі ідеї, використовуючи новітні технології та оригінальні рішення.
Великої вам творчої наснаги, професійних успіхів, витримки і розуміння, людської вдячності та поваги. Щиро зичимо вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя і радості, тепла та достатку.
Голова Голова
райдержадміністрації районної ради
Тетяна НОВИКОВА Олена КОРОБКА