![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_ndar_herb.png)
Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти!
![](https://ndar.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/izobrazhenie_2021-02-15_090758.png?itok=7lZBG0LW)
Щастинська районна державна адміністрація та районна рада вітають вас з 32-ю річницею виведення військ з Афганістану і Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
День 15 лютого – це не тільки данина пам’яті загиблим, але і вираз глибокої вдячності всім, хто повернувся додому, хто чесно і мужньо виконав свій військовий і громадянський обов’язок. Виявлені вами стійкість і мужність – кращий приклад служіння Батьківщині.
Схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув, з вдячністю звертаємось до тих, хто живе поряд. Від усього серця бажаємо вам і вашим родинам здоров’я, благополуччя, щастя, миру і добра.
Голова районної Голова
державної адміністрації районної ради
Тетяна НОВИКОВА Олена КОРОБКА