![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_ndar_herb.png)
Шановні земляки!
![](https://ndar.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/pershe_3.jpg?itok=rqjD1OPl)
Щиро вітаємо вас з Першотравнем – святом миру і вільної праці! Це день вшанування людини праці, день солідарності, взаємної підтримки трудівників усього світу у прагненні жити в мирному, демократичному суспільстві.
Перше травня – це день єднання людей, які щодня розбудовують Україну, виховують дітей, лікують хворих, працюють у полях та оберігають кордони.
Чесна, відповідальна праця – це основа розвитку будь-якої країни, а добробут громадян – індикатор успішності держави й розумної політики найвищої влади. А в Україні людина праці заслуговує найщирішої поваги, має бути захищеною і мати гідний рівень життя!
Тож нехай ці першотравневі дні подарують нам усім мир, тепло, надію на поліпшення життя та впевненість у завтрашньому дні!
Зичимо усім успіху, бадьорості й оптимізму!
Голова райдержадміністрації Голова районної ради
Тетяна НОВИКОВА Олена КОРОБКА