![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_ndar_herb.png)
Шановні земляки – ліквідатори та постраждалі від ЧАЕС!
![](https://ndar.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/izobrazhenie_2021-04-26_131802.png?itok=Ow2fa7c2)
26 квітня 1986 року вогонь Чорнобиля опалив землю і душі мільйонів громадян. І відтоді Чорнобиль - це не лише велика трагедія всього людства, а й символ безмежної мужності ліквідаторів. Усі вони, ризикуючи своїм життям та здоров’ям, захистили людство від невидимого страшного ворога.
Кажуть, час гоїть рани, але чорнобильські й через роки болять. Не стерти з пам’яті імена мужніх добровольців — пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які зупинили ланцюгову реакцію смерті.
Низько схиляємо голови перед тими, хто відлетів у вічність.
Щиросердно дякуємо за подвиг тим чорнобильцям, які поруч з нами! Зичимо міцного здоров’я, родинного затишку, благополуччя та довгих років життя!
Голова Голова
райдержадміністрації районної ради
Тетяна НОВИКОВА Олена КОРОБКА