![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_ndar_herb.png)
Шановні жителі району! Сердечно вітаємо вас з Днем Європи!
![](https://ndar.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/den_5.jpg?itok=Ii34OO9_)
У ці травневі дні все європейське співтовариство відзначає День Європи.
Більш як тисячолітня історія України та події Революції Гідності чітко засвідчують наше прагнення жити у демократичній, правовій європейській державі.
Відзначаючи День Європи, ми вкотре підтверджуємо своє прагнення стати частиною євроспільноти. І цей вибір є вільним і усвідомленим! Так само, як і Європа, ми хочемо жити в мирі і добросусідстві, віримо, що економічна інтеграція – найдієвіший засіб стримування війни.
Тож об’єднуймося не тільки за географічною ознакою, а й і за духом, історією, спільними цінностями, адже український народ є невід’ємною частиною європейської цивілізації.
Від імені районної державної адміністрації та районної ради вітаємо всіх з Днем Європи!
Нехай це свято нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України – вона починається із кожного з нас.
Впевнені, що незважаючи на всі перепони і труднощі, Україна стане повноправним членом європейських структур і, як наслідок, отримає новий поштовх для культурного та економічного розвитку
Голова Голова
райдержадміністрації районної ради
Тетяна НОВИКОВА Олена КОРОБКА