![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_ndar_herb.png)
Слідом за Рубіжним окупанти ізолюють інші прифронтові міста, у Троїцькому поменшала кількість порожнього житла, українські військові стримують росіян на Луганщині
![](https://ndar.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/362890359_628074349505647_3925927554705751167_n_0.jpg?itok=sqNugstq)
«І на Кремінщині, і на Сватівщині наші Сили оборони відбивають намагання ворога покращити своє становище, – наголосив Артем Лисогор, очільник Луганщини. – Важкі бої точаться на декількох ділянках фронту. Противник веде нескінчені обстріли сіл. Страждають Невське, розташовані поряд населені пункти, де ще залишаються люди, а також Білогорівка. Авіаційних ударів росіяни завдали по Серебрянському лісництву».
Скоротити переміщення населення до мінімуму – таке завдання поставила перед собою окупаційна влада прифронтових міст, шукаючи тих, хто допомагає ЗСУ.
Пропускний режим посилено не тільки в Рубіжному, а й у сусідніх Кремінній та Сєвєродонецьку.
До населених пунктів можна потрапити виключно з місцевою реєстрацією або із перепусткою, особисто отриманою в окупаційній адміністрації. На блокпостах більш ретельно перевіряють документи, шукаючи ймовірну підробку.
У Троїцькому загарбники постійно проводять обшуки, тримаючи селян у напрузі. У громаді значно поменшала кількість порожнього житла, яке колаборанти та військові рф вважають придатним для власного проживання.