![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_ndar_herb.png)
Сьогодні, 19 квітня відбулася апаратна нарада
![](https://ndar.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/001_15.jpg?itok=9mRCqOFp)
Під керівництвом першого заступника голови Щастинської райдержадміністрації Олександра Перова та голови районної ради Олени Коробки в великій залі райдержадміністрації відбулася апаратна нарада з керівним складом райдержадміністрації.
На порядку денному були такі питання: щодо підготовки та проведення заходів до 35-ї річниці Чорнобильської катастрофи в Щастинському районі; щодо підсумків роботи архівного відділу Щастинської райдержадміністрації у 2020 році та І квартал 2021 року; щодо роботи служби у справах дітей Щастинської райдержадміністрації за 1 квартал 2021 року.
По закінченню наради керівництвом району питання було взято на контроль, надані відповідні доручення та рекомендації щодо їх виконання.