![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_ndar_herb.png)
Прес-центр5 грудня 2023, 16:12
Сьогодні на площі Героїв у місті Кропивницький працівники Щастинської РДА-РВА разом з мешканцями Луганщини долучилися до прикрашання ялинок новорічними іграшками на честь міст-героїв, Збройоних Сил України та волонтерів
Сьогодні на площі Героїв у місті Кропивницький працівники Щастинської РДА-РВА разом з мешканцями Луганщини долучилися до прикрашання ялинок новорічними іграшками на честь міст-героїв, Збройоних Сил України та волонтерів. Найменші ВПО з Луганщини прикрашали ялинки іграшками - янголятками та патріотичними кульками. Всій присутній малечі були вручені новорічні подарунки, які ми отримали від Департаменту соціального захисту населення Кіровоградської обласної військової адміністрації.