![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_ndar_herb.png)
Сьогодні - останній день, щоб подати заяву на участь у додатковій сесії МКТ/МТНК
![](https://ndar.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/5_872.jpg?itok=cGffPSlx)
Вступники, яких було зареєстровано для проходження МКТ/МТНК, але які з поважних причин не змогли взяти участь в основній сесії вступного випробування, матимуть змогу пройти тестування під час додаткової сесії.
Для цього вступники мають до 26 серпня включно надіслати заяву щодо участі в додатковій сесії на електронну пошту того регіонального центру оцінювання якості освіти, на території якого розміщено заклад освіти, який зареєстрував вступника на основну сесію.
Зверніть увагу на те, що в заяві обов’язково потрібно вказати місто, у якому вступник хотів би пройти випробування.
На інформаційних сторінках учасників, яким надано можливість узяти участь у додатковій сесії МКТ/МТНК, «Кабінет учасника вступних випробувань до магістратури» до 3 вересня буде розміщено запрошення для участі в додатковій сесії. Тестування відбуватиметься протягом 7–10 вересня.
Також нині розглядається можливість спеціального періоду реєстрації у вересні для вступників, які не мали змоги зареєструватися в основній та додатковій сесіях.