![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_ndar_herb.png)
Прес-центр9 листопада 2023, 13:11
Спільно з громадами Луганщини передали нашим військовим ще 10 квадрокоптерів, - Артем Лисогор
"Продовжуємо активну підтримку наших захисників. Спільно з громадами Луганщини передали на фронт чергову партію DJI MAVIC 3 у кількості 10 одиниць", - поінформував очільник регіону Артем Лисогор.
Він додав, що нещодавно надійшов запит від однієї з військових частин ОСУВ «Хортиця» саме на дрони такого типу.
"Вони допомагають розвідувати позиції противника, досить зручні у використанні та майже не помітні для ворога. Із особистого бойового досвіду знаю, що БПЛА різного типу відіграють значну роль на полі бою", - наголосив Артем Лисогор.
Ця техніка сприятиме знешкоджувати окупантів на нашому напрямку.
#Вірю_в_ЗСУ