![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_ndar_herb.png)
У 101-й день народження «Зорі» Артем Лисогор відвідав поєдинок луганців з «Поліссям»
![](https://ndar.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/zobrazhennya_whatsapp_data_2024-05-06_o_07.16.43_47e942c3_0.jpg?itok=jDbDOrlT)
У Житомирі відбулася гра чергового туру чемпіонату України з футболу. Місцеве «Полісся» приймало луганську «Зорю».
Наша команда, більшу частину матчу граючи в меншості, наприкінці зустрічі зуміла зрівняти рахунок і здобути важливу нічию.
«Цей сезон видався для луганців надскладним. Після бронзових нагород 2023 року – четвертих за сім останніх років – «Зоря» мала змогу спробувати свої сили у двох європейських кубках. Зокрема, у Лізі конференцій до певного моменту боролася за вихід в плей-офф. А ще були матчі чемпіонату і кубку країни. Свій останній по-справжньому домашній поєдинок вона зіграла 10 років тому – у квітні 2014 року. До повномасштабного вторгнення другим домом для клубу стало Запоріжжя. Цей сезон, через безпекові умови, команда вимушена була приймати суперників у різних регіонах країни та за кордоном. Багато разів – без вболівальників на трибунах. Тим не менше, вона залишається непростим суперником для усіх, що і продемонструвала в день свого 101-річчя. Вірю, що настане час і матчі українського чемпіонату повернуться до Луганська, як і її шанувальники», – наголосив Артем Лисогор, очільник Луганщини, який підтримав футболістів «Зорі» на стадіоні.