![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_ndar_herb.png)
У Координаційному центрі допомоги ВПО з Луганської області в м. Кропивницький продовжується видача гуманітарної допомоги та надання послуг переселенцям
У Координаційному центрі допомоги ВПО з Луганської області в м. Кропивницький продовжується видача гуманітарної допомоги та надання послуг переселенцям.
Так з 11.09.23-15.09.23р. працівниками Щастинської РДА -РВА видано: 430 продуктових набори. Також мешканці Луганщини отримали 368 одинць вживаного одягу.
Сформовано для подальшої видачі 200 продуктових набори.
На особистий прийом до голови Щастинської РДА-РВА Тетяни Володимирівни Новикової звернулися 3 людини, з питаннь відновлення документів, можливості протезування та розірвання шлюбу.
Також були вручені 32 рюкзачки з павербанками та 22 рюкзачки для першокласників з канцелярією від БФ "Беспечне майбутне"та Кропивницького офісу дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ.
Також протягом тижня 7 ВПО отримали послуги з масажу.
На консультацію до лікаря звернулося 44 людини, які отримали професійні медичні консультації та лікарські засоби.