![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_ndar_herb.png)
У Координаційному центрі допомоги ВПО з Луганської області в м. Кропивницький продовжується видача гуманітарної допомоги та надання послуг переселенцям
![](https://ndar.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/420039157_783579170481520_3296506151323316599_n.jpg?itok=cFJ3-zLe)
У Координаційному центрі допомоги ВПО з Луганської області в м. Кропивницький продовжується видача гуманітарної допомоги та надання послуг переселенцям.
Так з 08.01.24-12.01.24р. працівниками Щастинської РДА -РВА видано 128 продуктових наборів.
Для подальшої видачі протягом тижня було сформовано 130 продуктових набори.
Також протягом тижня 15 ВПО отримали послуги з масажу.
На консультацію до лікаря звернулися 13 людей, які отримали професійні медичні консультації, лікарські засоби та пройшли експрес тести на вміст цукру у крові.
Також протягом тижня з ВПО з Луганщини проводила психологічні тренінги пані Інна, представниця Чешської гуманітарної організації "Людина в біді". Психологічну допомогу отримали 7 ВПО.