![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_ndar_herb.png)
У Координаційному центрі допомоги ВПО з Луганської області в м. Кропивницький продовжується видача гуманітарної допомоги та надання послуг переселенцям
У Координаційному центрі допомоги ВПО з Луганської області в м. Кропивницький продовжується видача гуманітарної допомоги та надання послуг переселенцям.
Так з 06.11.23-10.11.23р. працівниками Щастинської РДА -РВА видано 171 продуктовий набір. Також мешканці Луганщини отримали 3 одиниці вживаного одягу.
Завершилась видача гігієнічних наборів від Благодійного фонду "Восток СОС" для надання соцальних послуг для жінок та дівчат протягом тижня було видано 5 наборів гігієни для жінок та 15 дитячих набори гігієни.
Для подальшої видачі протягом тижня було сформовано 190 продуктових набори.
Також протягом тижня 15 ВПО отримали послуги з масажу.
На консультацію до лікаря звернулися 30 людей, які отримали професійні медичні консультації та лікарські засоби.